Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajú lányok! Ti hogyan...

Göndör hajú lányok! Ti hogyan ápoljátok a hajatokat? Hányszor mossátok, hogyan szárítjátok, stb. , hogy szépen álljon?

Figyelt kérdés
Arra is kíváncsi lennék, hogy milyen termékeket használtok és esetleg, hogy hogyan alszotok vele, hogy ne legyen csúnya reggelre :/
2011. szept. 13. 17:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

testvéremnek sokáig volt göndör haja.

Este elaludta reggel megmosta... mindennap:D

Semmi baja nem lett a hajának:D

csak a hajvasalás után ment neki teljesen tönkre:D

2011. szept. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:D xD Ez is egy megoldás. És utána hajszárítóval szárította?
2011. szept. 13. 17:43
 3/11 anonim ***** válasza:
igen mindig azzal állította be:D
2011. szept. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk a hajszárítótól ódzkodom, mert eléggé "beszöszösíti" a hajam. De van egy olyan hajhabom direkt göndör hajra, hogy ráteszed, megszárítod és jó :D De még nem próbáltam hajszárítóval, csak magában. 1 napig jó, aztán meg...:D
2011. szept. 13. 17:47
 5/11 anonim ***** válasza:
tárcsával szárította:D Úgy szép volt :D
2011. szept. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát, igen. Arról már hallottam, hogy egész jó. :)
2011. szept. 13. 17:49
 7/11 habibi ***** válasza:
szia, göndör loknis hajam van, én hetente 1-2 alkalommal mosom, nem hajszárítózok, mert akkor nagyon száll és még jobban látni, hogy száraz na meg nem is olyan szép göndör a hajam. Megmosom Balea- göndör hajra való samponnal, aztán teszek rá Serical Latte tejes pakolást, ezt kb. 1 óráig rajtahagyom és utána lemosom. Megfésülködöm (tudom, hogy nem szabadna, de mégis muszáj) Természetesen hagyom megszáradni, de száradás közben felfelé "nyomdosom" a hajam és mikor már száraz, akkor egy kevés hajbalzsamot ( Balea-s göndör balzsam, amit ki kell mosni, de én nem szoktam, mert nem árt neki és nem néz ki száraznak a hajam) enyhén beledörzsölök a loknikba. Ha ez kész akkor hajzselével fixálom a loknijaimat úgy, hogy belenyomogatom(nekem ez jött be, nem a hajhab, mert az megkeményíti a hajam és csúnya is tőle), jaj és ezzel nem szoktam spórolni, minél többet teszek rá, annál tartósabb. valamikor ráfújok egy kevés lakkot is, de azt csak ritkán. Ha ezt végigcsinálom, akkor sokáig megmaradnak a loknijaim és még elaludni sem tudom őket. Persze utána már nem fésülködöm a következő hajmosásig, de ha mégis, nekem könnyen visszaállítható a lokniság, mert csak az ujjaimmal meg kell tekernem a tincseim és ugyanolyan mint előtte.
2011. szept. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Göndör hajra való samponnal szoktam kimosni , utána pedig rakok rá balzsamot vagy hajpakolást . A hajpakolást rajta hagyom több mint egy félórát , a balzsamot csak egy negyedóráig , majd kiöblítem. Aztán kifésülöm , rakok rá hajhabot ( Taft göndör hatás hajhab: nekem ez bevált) majd hagyom magától megszáradni. Hetente egyszer kétszer mosom ki. Összefogott hajjal alszok ,és így nem fekszem el , reggel egy kicsit bevizezem , és már kész is. :)
2011. szept. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
megmosom gyógy samponnal ami hajnövesztős,utána fújok rá garnier fructis gyors-hajhelyreállítót aztán teszek rá én is kék taft göndör habot és megszárad magától.sokan mondják hogy ha összefogott hajjal alszanak akkor reggel szebb lesz.majd kipróbálom :D
2011. szept. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
megmosom, Fructis hármas táplálás hajregenáló samponnal, ha töredezett balzsabozok is, jól kicsavarom jól megtörlöm törcsivel alaposan megszárírítom elmegyek aludni és reggel vagy hajvasival megigazíto a hullámokat, vagy göndörítő hab. / bocsi ha a hullámos haj nem érdekel, de télen majd énis göndören hordom /
2011. szept. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!