Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet Nyíregyházán márkás...

Hol lehet Nyíregyházán márkás babaruhát venni?

Figyelt kérdés

4 hónapos kislányomnak szeretnék venni 74-80 méretezésű babaruhát. (kabát, overál, nadrágok stb)

Brendon oldalán láttam egy Nike kabátot, de ez az egy van ami lányos és kis vagányka. Valami hasonló Nike, esetleg Zara vagy egyéb márkás babaruhákat lehet venni valahol? Nagyon tetszenek a kis vagány ruhácskák és szeretném úgy öltöztetni a picurt mint egy kis minicsajszit. Cipőből persze elég sok van több boltban is (nike, puma, adidas). Valaki tudna olyan boltot ajánlani ahol van választék ilyenből? (nem a nextes meg a tescos babacuccokra gondolok. Direkt olyan ruhákat keresek amik szinte a felnőtt ruhák kicsinyített mása sportos stílusban. szerintem irtóédesek) Ha Nyíregyen nem található ilyen bolt,esetleg webshop???


2011. dec. 29. 20:33
 1/8 A kérdező kommentje:
az eddigi (egyedüli) kiszemelt: [link]
2011. dec. 29. 20:35
 2/8 anonim ***** válasza:
Brendon, Vatera, e-bay...
2011. dec. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Brendonban csak 1-2 ilyen darab van sajnos:(. Vatera meg javarészt használt dolgok...e-baby dettó.

Komolyan nincs ilyen bolt Nyíregyházán? Spanyolországban bementünk a Zarába és külön hatalmas részleg volt a bébirészleg. Szebbnél szebb vagány ruhácskákkal. Ugyan azok a holmik amik felnőttben is megtalálhatóak voltak. Ezen kívül még rengeteg ilyen bolt volt úton útfélen. Csak akkor még félszemmel nézegettük őket...

2011. dec. 31. 12:26
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha ennyi pénzed van drágám, miért nem mész körülnézni? :-)

Hívd fel a tudakozót! Amúgy meg, H&M is teli van gyerek cuccokkal, én csomó ruhát ott veszek.

Webshopból pedig rendelhetsz a Zara oldaláról is ! :-)Igaz, az külföldről jön , így drágább a posta.

35. N

2012. jan. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Miért nem megyek? Lehet van pénzem rá, de attól még egy 4 hónapos kislányom is van, akit nem vihetek össze-vissza. Pláne nem ilyen szar időben. Kocsiban nagy bundában, aztán hurcolni a boltban...

Nem azért írtam, hogy bárki is a zsebemben kutakodjon.

Egyébként amikor meg tudom oldani, hogy apuci vigyázzon rá idehaza, akkor kószálok ezerrel érte. Mivel nem láttam sehol ilyen boltot így ezért kérdezem, hogy tud-e valaki. Ne csak céltalanul keresgéljek. Gyerek mellett időt nyerni a legdrágább!!! Egyébként a Zara oldalát csak régebben néztem és akkor néhány bébi cuccot találtam rajta. Most, hogy mondtad rákerestem és azt hiszem sikerült megoldanod a problémámat. Úgyhogy a lekezelő első mondatodat kivéve köszönöm a hozzászólást!

2012. jan. 2. 10:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt hiszem ezeket nekem nem kell mondanod , nekem 4 gyerkőcöm van, az 1 éves ikrektől a 15 éves kamaszig :-)

Én nem kutakodtam a pénztárcádban , csak írtam hogy gondolom megtehetnéd hogy külföldről rendelsz webshopból , mint ahogy én is megtettem/megteszem ha kell valami. És persze van sok használtruha a neten, mint ahogy annyi új is van , és általában szinte már a pékárut és házhoz szállítják! :-)

2012. jan. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Rendben. Köszönöm, már megtaláltam a Zara oldalán a mostkövetkező méretünk ruhatárát:)

Nem gondoltam rá, mert akkor néztem utoljára, amikor pocakomban volt, és akkor a babarészlegén csak néhány érdekes szettet találtam.

Most már, hogy a nagyobbacska ruhákat kell nézzem, így valóban sok olyan stílusú ruhácska van (eszméletlen nadrágok(L)) ami nagyon tetszik.

Szóval köszönöm a segítséget.

Ami az első kommentet illeti nekem úgy jött le, hogy te vásárolni küldessz nem pedig az online dolgok között nézelődni...

A kérdésem alatt pedig megfogalmaztam, hogy ha nincs ilyen bolt, akkor ismert webshop is segítség lenne... így viszont az előzőt nem nagyon értem...

Nem számít.

Köszi!

2012. jan. 3. 12:35
 8/8 anonim válasza:
Melyik a zara-s weboldal? Csak simán írja be, hogy www.zara.com?
2012. jan. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!