Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátoknak mennyi idős korától...

Babátoknak mennyi idős korától volt érezhető a pisiszag pelenkabontáskor?

Figyelt kérdés
Fiam 9,5 hónapos, kb. 2 hete érzem. Addig soha nem éreztem. Sűrűbb peluscsere kéne? Vagy normális? Miért lett ilyen?
2011. dec. 29. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
hát akkor remélem velünk minden ok, mert max 3óránként cserélek pelust, de így is érzem és még csak 8 hetesek vagyunk
2011. dec. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert már nem csak tejet/tápszert eszik, erősödik a vizelete is ahogy bomlanak le az anyagok. Én nem figyeltem, úgyhogy fogalmam sincs, mennyi idős volt.
2011. dec. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 14 hósan éreztem, mivel rendesen eszik és kap multivitamint így erősebb a szaga.Ne izgulj.
2011. dec. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én az elejétől fogva érzem.
2011. dec. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon erős a szaga az utalhat arra, hogy esetleg szomjas.
2011. dec. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én akkor érzem a lányomnál, ha kevesebb folyadékot ivott. Amúgy nem, mert sokat iszik, így nem sűrű és szagos a pisije. Amúgy 10 hónapos.
2011. dec. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Papírpelenkában mindig érzem ha bepisilt, moshatóban nem. Sajnos a papír iszonyat mód büdösödik.
2011. dec. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!