Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hónapos kisbabám tápszeres...

Hónapos kisbabám tápszeres lett, mert elapad a tejem, milyen cumisüveg a biztonságos, ti milyet használtok amiben nincs káros anyag, ha beleöntjük a forró vizet?

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 10:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mam Ultivent 260 ml-es!
2009. máj. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Még annnyit, hogy ki milyet használ, mi vált be?Írjátok le kérlek milyen típusú,és nektek mi vált be! Köszike
2009. máj. 21. 11:00
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
újra lehet kapni üvegből készült cumisüvegeket is,vegyél olyat.
2009. máj. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
És még annyit, ti is forrón öntiitek bele a műanyag üvegbe, vagy kihűlve, mert én forrón szoktam, ez nem káros a gyereknek?
2009. máj. 21. 11:01
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A riportban éppen arról beszéltek, hogy a forró víz, tápszer hamarabb ki tudja oldani a veszélyes anyagot. Inkább langyosan öntsd bele a vizet, a tápszer úgy is elkeveredik vele.
2009. máj. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig üvegből készültet használtam. Tutira nincs káros anyag, könnyen fertőtleníthető, s a zsíros tápszert is könyebb kimosni belőle, mint a műanyagból
2009. máj. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Most olvasom a mam honlapján, hogy van egy cumisüvegük amiben már nincs ez a káros anyag, ha ebbe öntöm bele a forró vizet akkor szerintetek ez biztonságos?Vagy ha eddig forrón csináltam és Aventben akkor milyen baj lehet ebből?
2009. máj. 21. 11:11
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én Avent cumisüvegeket használok. Igaz, hogy műanyag, de nekem semmi problémám sem volt még vele. Szerintem vegyél üveget is, meg műanyagot is. Próbáld ki. Nem ez lesz a legfontosabb, hanem, hogy melyik fajtából hajlandó majd enni. Itt a cumira gondolok. Az én kisfiam csak aventből volt hajlandó enni, a párom kislánya meg csak más fajtákból. Az Aventet születése óta elutasította.
2009. máj. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Olyat is hallottam, hogy valaki a mikróban a műanyag cmisüvegben melegíti a vízet, ez mégrosszabb nem?
2009. máj. 21. 11:12
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Az én babám sajna már születésétől tápszeres, mi minden cumisüveg-márkát kipróbáltunk, nekünk a MAM cumisüvegek váltak be (érdekes cubiban is).

Néha forralok csak vizet a táphoz, azt a forralóban várom meg míg kicsit kihül, de sokszor használunk Jana babavizet, forrás nélkül adható, felbontás után hűtőben 24 óráig felhasználható.

2009. máj. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!