Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Graco...

Mi a véleményetek a Graco Sweetpeace típusú elektromos babahintájáról? Meddig használható?

Figyelt kérdés

Az én 4 hós hislányom lassan kinövi a bright starts bounce rezgő pihenőszékét ami 9 kg-ig jó. Utána néztem, hogy ez a hinta 11 kgig jó (sok helyen 9-ig írják, mert a külfoldi oldalak szerint 0-6 hóig azaz 11 kgig jó). Ugyan az van teherbírásként megjelölve mint a fisher price papasan hintáknak. Kislányom már 7 kgnál jár. Lassan elérkezünk az izgálga korszakba ahol lassabban illik hízni. Szerintetek meddig fogom tudni használni? Elég stabil a hinta? Gyermekeiteknek tetszett a 3D hintáztatása? Nagyon megtetszett ez a hinta és örülnék ha valaki megerősítene abban, hogy jó választás lesz.

Találkozott már valaki esetleg a graco és a fisher price hinták mindkettőjével is? Kinézetre a Graco a nyerő nálam. Ha esetleg van valami jellegzetes hibája légyszi jelezzétek!


2011. dec. 30. 07:11
 1/10 A kérdező kommentje:

Ez az a hinta:

[link]


Még ez az ami szóba jöhet:

[link]


Sajnos ezt a fajtáját csak külföldi oldalról rendelhetném le.:(



Ez pedig ami most van neki. Látható, hogy mivel a levegőben lóg a max a 9 kg amit bírhat.

[link]

2011. dec. 30. 07:26
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]


Pontosan nem tudok segíteni. Nekünk ilyen van, mint a képen, erről tudom mondani, most pont fél éves a lányom, kb 7,5 kiló, és jó hosszú, de bőven belefér, és a hintáztató funkció a legkisebben van, akkor is jól hintáztatja. szóval nem kell maxra kapcsolni, hogy elbírja.

Zenél is, meg pörög, világít. Nekünk a megmentőnk :D

Ez egy régi desing (úgy kaptuk), már van ugyanez a típus az esőerdősbe is, az talán szebb valamivel, ha ez fontos neked. :) De biztosan van csajos is :D

2011. dec. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ja, kimaradt, hibája nincs.

A garcokat nem ismerem. De F.P. játékokkal tele vagyunk, még a tesóról, és mondhatom, hiába zúzta őket, egyiknek sincs semmi baja, nem tört be, nem romlott el, így én csak ajánlani tudom a F-P-t :)

2011. dec. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2011. dec. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igen, ez az ami van rózsaszínben (sajna csak külföldön).

Nekem azért a Fisher price nem az atyaúristen. Pl vettem egy körforgót ami majdnem 20e ft volt és nyikorog. Mivel nem az első perctől fogva (2 hónap után) így garancia ide vagy oda.... Vettem csikóhalat neki ami zenél ha hozzáér. Na az az 5 perc zenélése az nagyon hosszú! inkább éberíti a félálomból mint bealtatná (SZÖRNYŰ!!!). Ráadásul az a bizonyos fokozatosan elhalkulása meg elsötétedése az utolsó 5 mp-ben kezdődik:D:D:D Úgyhogy semmi értelme.

Más termékünk nem nagyon van tőle, mert még pici ahoz, hogy bármit kapott volna.(csak játszószőnyegezik meg pinehőszékezik meg wingboohintázik, hiába ott vannak a csörgők meg sípolók, még nem játszik velük) Nekem eddig a bright startsos cuccok jöttek be nagyon. Imádja a játszószőnyegét. És MŰKÖDIK!:D Most is a zenélő napocskához beszél:D


Na de vissza a témához. A rózsaszín hinta még tetszene is. De amásik jobban tetszik. Azzal a barna szörmével. A belinkelt oldalon pedig ott van hogy hogyan hintáztat. Nem csak előre-hátra. Ez érdekelne legjobban, hogy tetszik-e a gyerekeknek.

Visszatérve a fisher price-osra: Azért is filóztam, mert amilyen pechesek vagyunk még ez is nyekeregne nekünk...

De csak akkor bíbelődnék a lerendelésével, ha a Gracoról sok rosszat hallanék. Valahogy komolyabb hintának néz ki. Nem csak mert drágább.

2011. dec. 30. 11:01
 6/10 anonim ***** válasza:
2011. dec. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szia, F.P-s vagyok :)


Hát lehet, hogy picit nyekereg egyébként, legalábbis hangja van, ahogy hintázik, előre hátra, vagy oldalra is lehet.

Csak azért írtam le, hogy lásd, hogy abba mekkora gyerkőc hogy fér el :)

Nekünk az első babónál majd az összes F.P. megvolt.... amit megtartottunk, a kutyus, a könyv, és egy krokodil, amit ma már csak vaterán lehet kapni, de nagyon jó, mondjuk 1 éves kortól. A kutyus, és a daloló mesekönyv már 4 hósan is lehet, hogy tetszene neki :)

A mi babónk most egy F.P-s zongorát kapott :D Nagyon profi, még a nagynak is tetszik. De persze használtan találtam, mert ilyet sem forgalmaznak M-o-n....

2011. dec. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok, a hintához nem tudok hozzászólni, csak azért írok, mert találtam egy fiatalembert aki ezeket a baromi drága játékokat javítja szerintem elég olcsón.

Épp tegnap hoztunk tőle haza egy duplo vonatot javítva. Talán ha 2 napot volt nála, szenteste a fa alatt derült ki, hogy hogy már nem működik, több mint 10 éves játék, és évekig állt dobozban elrakva, az elem szétmarta.

A honlapján olvastam, hogy meg tudja már javítani a Graco hintákat is, mert megszerezte a műszaki dokumentációját. Én ebből arra gondolok, hogy elképzelhető a gyakori meghibásodásuk.

Nem tudom....

2011. dec. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igazad lehet, de egy graco hinta nem így néz ki. Ez az egyedüli ami majdnem, hogy a seggét is kitörli a gyereknek:D Mivel nem csak alakra, de funkciójában is más így nagyon szívesen meghallgatnék egy saját tapasztalatot. Egyébként a Graco többi hintája árkategóriát tekintve is negyedennyibe kerül. Persze manapság nem garancia egy termék ára. Pofátlanul eladják a szart is kisebb vagyonokért.


Ha a FP komolyan nyekereg...jó, hogy mondod! Csalódott lettem volna, ha lerendeltem volna messziföldről és utána derült volna ki.


Kedves Adamo hintareklámos hozzászólóm. Köszi, hogy segíteni próbálsz, de én ezt a fajta falhozkötözött rongyot nem igazán tartom hintának. Ez egy 4 darab bothozvarrt lepedő egy kötélen. poton 15e ftért...

Nem látom reálisnak. Ráadásúl személy szerint csúnyának is tartom! Ki nem fúrnám érte a plafont...

Annyira utálom az ilyet...amikor csodaplédet árulnak 300e ftért ,,mert kiszűri a Föld negatív energiáját"... épp úgy ezt sem tartom csodahintának:D Nem az ára felháborító! HANEM, HOGY PÉNZT KÉRNEK ÉRTE!!!

Bocs, ha személyeskedésbe ment át!

A téma továbbra is a Graco hinta lenne... (a Fp-t kilőttük)

2011. dec. 30. 18:23
 10/10 anonim válasza:
A kisunokámnak ilyen Graco hintája van. Sajnos az apukája az adaptercsatlakozó dugóját beletuszakolta a műanyag burkolatba, így most nem használható adapterrel. A Bright Star rezgős hintát cseréltük le erre és a kicsi imádja. Első alkalommal 1 óra után csak szülői hatalmi szóval lehetett kihalászni belőle. (Kb. 6 hónapos volt akkor.) Valaki írta, hogy tud szerelő. Megadnád az elérhetőségét?
2012. ápr. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!