Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsitok van?

Milyen babakocsitok van?

Figyelt kérdés

Az első kocsink Kunert Vip volt,imádtam míg nem jelentkeztek vele a gondok, el is adtuk és akkor már csak egy Hauck Citi sport kocsit vettünk alányomnak.

Kismama vagyok ismét,és tanácstalan vagyok,hogy milyen kocsit is vegyünk:(


[link]


Tetszik ez a kocsi, de gyanus,hogy a kunert-tel nagyon megegyező márka stb


2011. dec. 30. 12:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekünk Kunert Vip babakocsink van. Teljesen megvagyunk vele elégedve, nincs (még) semmilyen problémája. Nem nyikorog, hagyja el a kerekeit, etc amit itt lehet ugyebár olvasni róluk.

Lehet, hogy pont 'szerencsések' vagyunk. Én viszonylag eléggé 'zúzom' köszönhetően a csodás utaknak.

2011. dec. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Az ilyen jellegű babakocsik mind ugyanolyanok, sőt, simán elképzelhető, hogy ugyanott gyártják, csak más matricát tesznek rá. Úgyhogy én nem vennék ilyet. Én inkább keresnék valami megbízhatóbb, márkásabb kocsit használtan (Peg Perego, Chicco, Bébé Confort stb).

Nekünk Peg Perego Pliko P3 van, második baba használja, nagyon szeretjük. :)

2011. dec. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%

Nekünk Peg Perrego Uno babakocsink van. Nagyons zeretjük. Talán egyetlen hátránya a fejszűkítője.


Mi is nézegettük a Raf Pol babakocsikat. Igaza van annak a hozzászólónak, aki azt írta, hogy ugyanolyan mind. Mi több ilyen és ehhez hasonló lengyel márkát megnéztünk élőben is. Teljesen ugyanolyan mindegyik, a huzat is sokszor. Csupán annyiban különböznek, hogy a matrica más, és eltér az alsó hálóra nyomott név.

2011. dec. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Disi ***** válasza:
Jané Carrera van, hordozó+sportkocsi. Mózest nem vettünk, nyári baba, nem tartottam annyira fontosnak. Köönyen átszerelhető, összecsukható, és egy kézzel is tudom irányítani ha kell. Mással nincs tapasztalatom, de ezt nagyon szeretem, nekünk is úgy ajánlották ezt a márkát, mikor mással megjárták már.
2012. jan. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekünk Peg Perego Veneziánk van.


Míg az első gyereknél elhasználtunk több kevésbé márkásat,most a másodiknál rájöttünk,hogy a minőséggel jobban járunk hosszú távon.

2012. jan. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekünk Baby Design Sprint van :)
2012. jan. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekünk Baby Point V3 van, és nagyon szeretem. Strapabíró, könnyen irányítható, már két babát kiszolgált, de szerintem egy harmadikat is kibírna.
2012. jan. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekünk bergon volt és most a sportkocsi bebego,egyikkel sincs semmi bajom.
2012. jan. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem is PP veneziám van. 3. gyerek vette most birtokba, nekünk nagyon bevált :)
2012. jan. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekünk Hauck Condor all in one van, de azt még akkor vettem amikor a fővárosban laktunk, itt vidéken a döcögős utakra nem ez a legoptimálisabb.
2012. jan. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!