Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájós a babánk kipróbáltunk...

Hasfájós a babánk kipróbáltunk már több mindent (espumisant, infacolt) védőnőnk az angol vizet ajánlotta reggel adtam neki evés után 1 kanállal kb mennyi ideig kell adni hogy hatásos legyen? Most még ugyanúgy fáj a hasa

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Naponta többször adhatsz neki étkezések utána, de egy nap max 6 alkalommal.
2011. dec. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Figyelj rá, hogy ebből 5 ml az adag! Mérd ki fecskendővel mert az majdnem egy evőkanál, a magyar nyelvű használati meg egy kávéskanállal ír de az NEM 5 ml és így használni se fog!

Egyébként várj 2-3 napot, akkor derül ki hogy használ-e. Én is ezt adom a nagyon hasfájós 2 hónaposomnak, hát nem csodaszer de javított valamennyit helyzeten, már ritkábban és kevésbé sír.

2011. dec. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én az Infacol pipettájával mértem ki neki az angolvizet, az pont 5 ml. Egyébként nálunk nem használt. Sem ez, sem sok minden más. Mennyi idős a pici?
2011. dec. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Infacol, Espumisan, Gripe Water, semmi ilyen nem jött be a lányomnál. A Gripe Watertől szinte fél óra múlva még jobban ordított, úgyhogy nála azonnali hatás volt, csak nem épp az, amit szerettünk volna.

Az enyhe kamillatea picit megnyugtatta a pociját, de azt nem adtam neki napi szinten, csak ha már teljes káosz volt.

Tudom ez nem túl megnyugtató, de nálunk igazán nem volt semmi hatásos, csak a türelem és a kitartás.

2011. dec. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, valahogy én is úgy érzem semmi nem hatásos és nagyon sajnálom mert folyamatosan pukizik és alig alszik főleg este kezdődik el 5 hetes baba remélem már nem sok van hátra!
2011. dec. 30. 15:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Forever Aloe Activator meg fogja oldani a gondotokat. Testsúlykilogrammonként két csepp, tényleg használ és nincs mellékhatása, teljesen természetes.
2011. dec. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

14:38-asnak:


Az Infacol pipettája 0,5 ml, NEM 5 ml!!!

Így épp a tizedét adod a gyereknek mint kéne! Nézz utána az Infacolos dobozon.

2011. dec. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Nurofenes fecskendő, az 5 ml!
2011. dec. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igazatok van, elnézést a téves válaszért.
2011. dec. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!