Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babád-kisgyereked "milyen"...

A babád-kisgyereked "milyen" volt?

Figyelt kérdés

A - szopizott és cumizott

B - szopizott és nem cumizott

C - tápis volt és cumizott

D - tápis volt és nem cumizott


2011. dec. 30. 18:13
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
D sajnos,mármint a tápszer része..
2011. dec. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
A, később C.
2011. dec. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
B. Pár hónapig az ujját szopta, de már kb 4 hónapja azt sem. 11 hós a fiam.
2011. dec. 31. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Kedves Anyukák, köszönöm a sok választ!

Én gyerekeim is C-sek voltak mindketten, születésüktől sajna tápisok voltak. VAlaki be akarta nekem mesélni, hogy azért cumiznak, mert nem szopiztak.... De hát vannak olyan babák is, akik azért cumiznak attól függetlenül, hogy ciciznek- úgylátom!!


ÉN gyerekeim szájából sem lógott-éjjel nappal a cumi. 1éves koruktól csak az alváshoz kellett, előtte sem volt egyik sem olyan nagy cumis- alig van róluk cumis fénykép! :) Meg ha a foguk jött, akkor cumiztak pár napig- de ettől függetlenül nem hiszem, hogy ez olyan nagy baj lett volna! :)

Mégegyszer köszönöm a sok választ!

BUÉK mindnekinek!

2011. dec. 31. 12:31
 25/31 anonim ***** válasza:

Boldog Új Évet Kívánok!


Nem azért cumiztak, mert tápszert kaptak, ez baromság.

A nagyobbik fiam szopizott amikor csak akart, de mellette cumizta az ujjat, csak 3 évesen tudtuk róla leszoktatni, már a felső fogsora kezdett kifelé állni.

Amúgy szerencsésebb ha a cumit fogadja el, mert az ujját nem tudod elvenni tőle:))

2012. jan. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
B
2012. jan. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
A lányom majdnem 9 hónapig szopott és sokat volt tényleg cicin, nem vettem el tőle, mégis szopja a z ujját még mindig 2.5 éves múlt. A cumit inkább rágja néha, vagy hülyéskedik vele csak. Ez milyen megítélés alá esik? Ugyan már, ne törődj a hülyékkel :)
2012. jan. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

A lányom "A", bár a cumizást csak 4 hónaposan kezdte.

A fiam egyértelműen "B", soha egy percre nem fogadta el a cumit (bár 1-2 sikertelen kísérlet után nem is próbáltam)

2012. jan. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 krisztivan ***** válasza:
B és D.5 napos kora óta cici+tápszer volt,cumi sose kellett neki.11 hónapig szopott.
2012. jan. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
4 hónapos koráig A és pótlásnak tápszert is kapott, utána D. A szopizást és a cumizást is egyszerre hagyta abba.
2012. jan. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!