Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hósnak adhatok korai cseresz...

8 hósnak adhatok korai cseresznyét? Ha igen, milyen formában, héjjal, héj nélkül?

Figyelt kérdés
A kertben itt csüngnek a gyönyörű cseresznyék, kár lenne értük, csak nem tudom, hogy kaphatja-e már.
2009. máj. 21. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
12%
NEM! semillyen formában ne adjál neki, legfeljebb befőttbe! Bélcsavarodást okozhat, még felnőtnél is.
2009. máj. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az alábbi táblázatban 8-9 hónapos kortól írja, hogy adható a babának. A meggy korábban. Egy picikét adhatsz neki. Ez a bélcsavarodás meg hülyeség, akkor minden második ember azt kapott volna. Vannak rá érzékenyebb emberek de a bélcsavarodást nem étel okozza, hanem emésztési betegség.

2009. máj. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy tudom, hogy cseresznyét nem lehet adni még nekik, mert hasfájást okoz. Meggyet viszont kaphat, én párolni szoktam, és utánna összeturmixolom, magában gyümölcsnek, vagy krumplival, husival ebédnek.
2009. máj. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én fiam is 8 hónapos. Nekem a védőnő javasolta a cseresznyét. Ma ki is próbáltuk. Leszedtem a héját, összeturmixoltam és bizony nagyon bejött a kiskrapeknak. Persze, csak 1-2 szemet kapott, holnap többet kap, ha nincs semmi gond a pocijával.
2009. máj. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!