Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az autósüléshez tartozó...

Az autósüléshez tartozó hordozót hiába az van ráírva, h 13 kg-g használható kb 1/2 évi lehet használni, mert kinövi a baba hosszába?

Figyelt kérdés
2008. márc. 29. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen kinövi, de attól hogy kicsit lelóg a lába az nem jelenti hogy funkcióját veszti.Így is lehet használni.Mi különben 6-8 hósan már a rendes kocsiülést használtuk.Ha tosszan kellene kézbe vinni a babát próbálj kengurut venni.A kislányom azt is imádta hosszú sétákra.(Csak a hátam nem szerette)
2008. márc. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
De mi a kérdés? Levontad a konzekvenciát, erre milyen választ vársz? Igen, kinőheti.
2008. márc. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Gondoltam, hogy lepontozod. Majom... Pont annyira volt hasznos a válasz, mint amennyire a "kérdésed". Csak éppen ez baromira nem egy kérdő mondat, ez egy megállapítás volt, hiába teszel kérdőjelet a végére. Kezdem azt hinni, hogy ha valakinek gyereke lesz, az egyszer csak meghülyül. Mondjuk nekem is van gyerekem, magamon még nem tapastalom ennek jeleit, de biztos csak idő kérdése :) Jajj, már látom előre a "sajnálom a gyerekedet" típusú válaszokat és kommenteket :)
2008. márc. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

" Kezdem azt hinni, hogy ha valakinek gyereke lesz, az egyszer csak meghülyül. Mondjuk nekem is van gyerekem, magamon még nem tapastalom ennek jeleit,"


Szerintem már túl vagy rajta, hiszen még nem is pontoztam, de Te már válaszoltál is....természetesen haszontalant. :o)

2008. márc. 30. 18:56
 5/6 anonim ***** válasza:
A hordozót vagy gyerekülést akkor növi ki a babó ha a fejét már nem tartja a háttámla rész, vagyi túllóg rajta, ilyen esetben nem lehet használni mert balesetveszélyes, sérüléseket okozhat akár egy nagyobb fékezésnél is.
2008. márc. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
emberek.ha valaki kérdez az azért van mert szeretne valamit tudni.nem kell ilyen választ adni.inkább ne irtál volna semmi választ.ha máshoz nincs türelmed hogy lesz a gyerekedhez a miértes korszakban? megfogod látni ha már nem tartja a baba fejét meg már mikor nő ülni is fog tudni és már más baba ülést is vehetsz.tanács bizibe nézzél sokkal olcsobb.
2008. ápr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!