Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki meddig használta a mózeskos...

Ki meddig használta a mózeskosarat (babakocsi)?

Figyelt kérdés

Kislányom majdnem végig ér már a mózeskosárban.

Úgy gondoltam, hogy amíg nem fordul meg és nyugisan fekszik, nyugodtan használhatom a mózest,csakhogy majdnem végigér már benne.Elég nagy baba,főleg ha jól fel van öltöztetve :)


2011. dec. 31. 12:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A lányom 4 hónapos koráig fért el a mózesben. Utána már nem sajna.

Így volt egy pár hét, amikor kénytelen voltam a hordozóban sétáltatni, mert a sport rész nem volt normálisan dönthető, és kényelmes sem. Végül később sem tudtuk használni, másikat kellett venni. Így utólag nem vennék multifunkciós babakocsit. :(

Pláne, hogy hordozóval max. fél-3/4 órát sétáltunk, mert nem akartam terhelni a gerincét.

De aztán 6 hónaposan kapott egy normális, dönthető sportkocsit, amit azóta is imádok. :)

2011. dec. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mind három gyerekemmel kb. 6 hónapos korukig. Télen lehet egy picit hamarabb nőtték volna ki, hiszen az overáll is elfoglalja a helyet.
2011. dec. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Még 8 hónapos korában is aludt benne. :-)
2011. dec. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bergonunk van, az elég nagy, így kb. hat hónapig. Volt külön egy kivehető mózesünk, azt szerettem a legjobban, mert abba beraktam idebenn és levittem a babakocsiba, ugyanígy vissza, stb., de abba csak két hónapig fért el.
2011. dec. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kb 6 hónapos koráig. Nagy volt a mózes, kényelmes volt neki. (Jane)
2011. dec. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekünk Kunert Vip kocsink volt,elég nagy a mózese.Tavaly télen 8 hónapos volt a kislányom,még simán aludt benne.Ráhúztam a lábzsákot senki nem látta hogy miben ül vagy fekszik a kislányom.
2011. dec. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

4 hóig. A sportrész majdnem vízszintesig dönthető, így utána abba, mindkét babámnál.

Ők utáltak nem látni semmit.

2011. dec. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi 4 hónapig használtuk, de amúgy elfért volna még benne tovább is, viszont nagyon elkezdte utálni a mózest, hogy nem lát ki belőle rendesen, és csak az eget bámulhatta (gondolom én). Kb. két hónapig nem is babakocsiztunk emiatt, mert mózesben üvöltött, a sportrészbe meg még nem nagyon tudtam tenni, mert nem tudott ülni.
2011. dec. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
3 hónapos koráig. Nagyon utálta. Aztán olyan sportkocsiba tettem ami majdnem vízszintesig dönthető.
2011. dec. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40%
Nem érdemes mózesre pénzt kiadni. 3 hónaposan az én lányom is utálta! Talán téli gyereknek érdemes, de még azt is megkérdőjelezem.
2011. dec. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!