Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Novemberre vagyok kiírva...

Novemberre vagyok kiírva szülni. Miben hozzuk majd haza a kicsit a kórházból? Milyen ruhában? Autóval hozzuk haza, ezért autósülést, vagy a babakocsi mózeskosarát használjuk majd neki? 40 km-re lakunk a kórháztól.

Figyelt kérdés

Ezeket le részleteznétek?

Köszi


2010. szept. 17. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

Mózesben akkor lehet csak ha beköthető mózes ha háncsból van akkor nem mert tilos a rendőrök megbüntetnek - és nem is védi a babát-


ruha?

vastag fülvédős sapka

overall v. zsák alatta rugi és h. újjú body

2010. szept. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly november 6-án szültem. És ebbe hoztuk haza a babát: hosszú ujjú body, plüss rugi, fülvédős pamutsapi,és még így ahogy van bele egy bundazsákba. Mi hordozóban hoztuk haza, bár mi csak 15-10 km-re lakunk a kórháztól. Nem volt mózesünk. Szépen bekötve, ahogy kell, és rá egy pléd.
2010. szept. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
SZia! Én is november elejére vagyok kiírva, és a kicsikét hosszujju bodyban, meg melegebb plüss szettben, azonkivül bele a hálózsákba, rá pokróc, fejére vékonysapi, vastag sapi, (függ attol milyen hideg lesz) és hordozókába tesszük! Mi kb. 1 km-re vagyunk a kórháztól! Boldog babavárást!
2010. szept. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!