Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a DM-es Babylove...

Milyen a DM-es Babylove pelenka? Ti szeretitek, bevált?

Figyelt kérdés

Lányom 22 hónapos, születése óta szinte csak Pamperst használunk, voltak egyéb próbálkozások, de nem tetszettek.

Eszembe jutott, hogy van még egy DM-es kuponom amit ma lehet utoljára beváltani, elszaladtunk venni pelenkát, az amúgy is kell mindig. Van még itthon másfél zsáknyi, ezért a nagyobb méretet néztem.

Most a Pampersből a 4+-ost használjuk. Valahogy megakadt a szemem a DM-es pelenkán és inkább abból vettünk egy nagy dobozosat 5-ös méretben. Sokkal olcsóbb, gondoltam kipróbáljuk.

Remélem nem volt ablakon kidobott pénz, mert akkor gutaütést kapok:(

Még ki sem bontottam megnézni, hogy legalább hasonlít e valamennyire a másikra.


2011. dec. 31. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan vékony, mint a pampers, de szerintem teljesen jó a minősége. A kezdetek óta ezt veszem, mert ez a legolcsóbb és minőségben jó pelus.
2011. dec. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Fiamnak 3 hónapos korától kezdve azt használtuk, mert ha kakil akkor mindegy milyen pelenka volt rajta mindegyikből kifolyt a kaki, ezért úgy döntöttem ,hogy akkor legalább legyen olcsó. Később, amikor normális állagút kakilt, akkor pedig annyira megszerettük, hogy végig azt használtuk.

Kislányomnál már nem kísérleteztem, egyből ebből tankoltam fel. Az anyatejes híg kaki kivételével soha nem volt balesete.

2011. dec. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nincs akciós pampers, akkor mi is DM-es pelust használunk. Szerintem is nagyon jó, sose volt vele baleset.
2011. dec. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek, megnyugodtam:) Kíváncsi vagyok milyen lesz!

Nem is értem, hogy eddig miért nem vettem soha, pedig mindent ott veszünk mindig, de annyira ráálltam a Pampersre, hogy eszembe sem jutott.

DM-es tápszert veszünk, tusfürdőt, egy csomó minden más is saját márkás, ja az úszópelus is olyan.

Na mindegy, jobb később mint soha, igaz?

2011. dec. 31. 15:54
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én születéstől csak Babylove pelust használok! A Pampers vált be a legkevésbé, abból minden kifolyt, a Libero meg olyan vastag, bár abból semmi nem folyt ki. De ezeket is csak ajándékba kaptuk, egy vasat nem adnék ki értük. Szóval Babylove messze veri őket!
2011. dec. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én meg vagyok elégedve vele! Teljesen jó. Mondjuk én a múltkor Babylove Öko pelust vettem, az is szuper! (Nem az Alana öko-t, hanem az új Babylove-t) Tegnap meg vettem egy jumbo box dobozost és azzal sincs semmi gond :)
2011. dec. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk bevált nagyon! Az extra nagy kaki a Liberóból is kifolyt, egyébként nagyon-nagyon ritkán van baleset. Nagyon kedvező az ára.
2011. dec. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legjobb. Kb 3 hónapos koráig próbálkoztam mindenfélével, ennél maradtam.
2011. dec. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi pamperst,liberot,huggiest vettünk,mindig azt amelyik akciós volt.Aztán egyik nap kisfiam kicsattogott a liberotól és egyik ismerős anyuka adott kölcsön dm-es pelust.Azóta csak azt használja a kisfiam.Mindig az 50pontos kuponnal veszem meg és így kedvező az ára.Biztosan nem lesz vele gondotok.:)

BÚÉK

2011. dec. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek is!

Ma kibontottam, jól néz ki, de még nagy lesz szerintem, de nem bánom!

Nem is gondoltam volna, hogy ennyien elégedettek vagytok vele.

Annyira belelkesedtem, hogy szerintem veszek ebből is 4+-at, látom a dobozán, hogy van, és áttérünk erre.

Nektek is BUÉK!

2012. jan. 1. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!