Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy is működik ez?

Hogy is működik ez?

Figyelt kérdés

Pár nappal ezelőtt kaptunk egy ismerősünktől néhány darab DM-es Babylove márkájú pelust. Nekem nagyon bevállt ezért ilyet szeretnék venni (ha elfogy a régi). Ha jól tudom 42 Ft.ra jön ki egy darab, de hallottam valami olyat, hogy már 20-30 Ft-ért is meg lehet venni, ha van DM-es kártya és még kell kupon is vagy mi...A lényeg az, hogy nem tudom, hogy ez hogy is működik, mit kell tennem, hogy olcsóbban megkapjam. Megírná valaki, aki így vásárolt ilyen pelust olcsóbban a DM-ben hogy csinálta.

Köszönöm előre is a válaszokat :-).


2011. dec. 13. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! A DM-nek van pontgyűjtő kártyája, azt kell megigényelni, gyűjteni a pontokat, és azokat kuponra válthatod be. Valamint lehet jelentkezni a baba bónusz programba, és itt is kapsz kuponokat, amikkel kedvezményesen vásárolhatsz. Mondok egy példát: Múltkor a nagy dobozos pampers pelus 7000Ft volt. 50 pontért beváltottam a kuponfüzetet, amiben volt egy 25%-os kedvezmény kupon 1 általad választott termékre, és egy 15%-os kedvezmény a vásárlás végösszegéből. így 40% kedvezmény volt a pelusra, ami azt jelenti, hogy 7000Ft helyett 4200Ft-ért vettem a pelust.
2011. dec. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy az interneten, vagy bármelyik DM-ben meg tudod igényelni!
2011. dec. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!