Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszakai szopizásrol való...

Éjszakai szopizásrol való leszoktatás tippek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kisfiam 10 hos,problémánk az éjszakai alvásokkal van,van hogy 5-6szor is kell egy éjszaka cicizni! Ha szopizik nyugodtan alszik vissza tovább,ha nem kap akkor addig üvölt amig meg nem kapja! Nagyon fárszto ez mindenkinek,főleg nekem mert amire visszaalszom már kel is meginnt cicizni! Napközben reggel meg este kap cicit,néha napközben 1szer 2 szer!

Már mindent kipróbáltam,tea,víz,ringatás (ez már nem könnyű ugyani 10kg)

Hagytam sírni de annyira kitarto,hogy 20 perc után megszakad a szivem és kiveszem a kiságyból!


Anyukák valaki tudna segiteni?

Előre is Köszönöm


2012. jan. 1. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért akar cicizni, mert az nyugtatja meg és nem azért mert éhes. A kisfiam is felkel éjjel ennyiszer, de szájába adom a cumit és egyből visszaalszik. De mi kezdettől fogva így szoktattuk. Én is szoptattam, de nem szoktattam rá, hogy azon aludjon és az nyugtassa meg. A cicit akkor kapta, ha enni adtam neki, egyébként pedig ringattam, simogattam és cumit kapott. Ha valaki kezdettől így szoktatja, akkor nagyon nehéz lesz erről leszoktatni.
2012. jan. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán vacsora után8kenyér,felvágott,sajt,főzelék) kéne szoptatni és nem helyette.Éjjel pedig csak vizet adni neki.
2012. jan. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kerria ***** válasza:

Az én kislányom nem fogadja el a cumit, ahogy beteszem a szájába, utána már repül is...


Keress valamit ami megnyugtatja, pár napig aludj te ezzel a valamivel, átveszi az illatod, és ez is nyugtatólag hat. Egyik barátnőmnél ez bevált.


Kitartást!

2012. jan. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm Szépen a válaszokat,a cumi nekünk is repül magas ívvel :-)

Esetleg tente macit kipróbálok de nagyon nagyon ordít,remélem lassan leszokikmár,mert ez a nemalvás nagyon legyengít!

2012. jan. 2. 17:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Sikerült leszoktatni róla?Hogy?

Az én babám már 1 éves de ugyanez megy :( én már vele alszok :)

2012. dec. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!