Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugrálóvár? Ismered? KInéztem...

Ugrálóvár? Ismered? KInéztem a 2 éves kislányomnak egy Bestway csúszdás ugrálóvárat.

Figyelt kérdés
Leírják sok helyen, hogy a csúszda levehető. Megírnátok, hogy ha leveszem csúszdát, az ottani helyet mivel lehet lezárni, hogy ne essenek ki a gyerekek? Van, aki esetleg mást ajánl olcsón, beltérre?

2012. jan. 1. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem merek ilyen felfújhatós cuccokat venni a gyereknek,mert rossz tapasztalataim vannak vele sajnos.Szinte mindig kilyukad,lehetőleg olyan helyen,ahol ragasztani sem lehet,így állandó gondot jelent,kidobott pénz az ablakon(pl. a felfújható fotel,vagy a csörgős bébihenger).Némelyik baba előszeretettel kirágja a gumit is(a fiam a nyáron a pancsolóját..)Az enyémek is imádnak ugrálni,én inkább trambulint vennék neki nézegettem,10000-ért már egész jók vannak,szerintem inkább azt vegyél neki.Sajna nálunk még ehhez is pici a lakás.
2012. jan. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Igen, én is néztem a trambulint, de azt csak egyedül használhatná, ide meg bepréselődhet még két gyerek..:-)
2012. jan. 2. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!