Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Arra gondoltam, hogy nem adok...

Arra gondoltam, hogy nem adok a babámnak tejet (tehén) amíg szopik. Jól teszem?

Figyelt kérdés

Esetleg utána meg kecsketejet. Mit gondoltok?

Most lesz egy éves, nem látom értelmét a tejnek, ha nekem van bőven.


2012. jan. 2. 00:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem is kell...

Ha nem lesz tejed akkor elég elkezdeni...az enyém 4hóig szopott aztán sajnos nem volt több tejem,majd tápit kapott 1évesen elkezdtem a tejet sima 2.8as tehéntej természetesen forralva...

Kecsketejről nem tudok nyilatkozni....nem próbáltam sosem...tehéntejet is azért adtam tápi helyett mert már sok mindent evett tehát nem csak az volt a hamija...Szerintem ne adj neki semmi más tejet,mert ha az jobban ízlik neki elhagyja az anyatejet,ill könnyebb cumis üvegből innia mint a cicivel dolgozni..tapasztalat:-))

2012. jan. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A lehető legjobban teszed!!!!!!!

Amíg van tejed addíg semmi más tejet ne adj!!!!!!

Ez a legjobb neki,használd ki és örülj neki hogy van még...hidd el ő is örül,hisz neki ez a legjobb:-))))

2012. jan. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem is értem ezt a kérdést, ha van tejed mégis miért kéne tehéntejet adnod neki???

az anyatej a babának való, a tehén meg a kisbocinak, csak hát ha nincs anyukának...

vagy velem van a baj, hogy nem értem a kérdésed? :D

2012. jan. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert 1 éves kor körül szokták bevezetni a tejet, és mindjárt egy éves lesz a babám, és elgondolkodtam ma ezen.
2012. jan. 2. 01:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is így gondolom :) A lányom most 17 hónapos, tejtermékekkel (tejföl, joghurt, kefír, túró) napi szinten találkozik és imádja is. Tehéntejet akkor kap, ha vége a szopinak vagy érzem, hogy nagyon keveset szopizik már.
2012. jan. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól teszed :) És még árban is jobban jársz :)
2012. jan. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A modern orvoslás nem 1 nem 2 hanem 3 éves kor utánra mondja a tehéntejet. Ezért vannak pl. a junior tejitalok 1+ , 2+ éveseknek.

Sztem minél később annál jobb, de 1 év után azért mi is adtunk pudingot, joghurtot és 1,5 év után pedig a tejitalt tejjel keverve.


A kecsketej jobb, mint a tehéntej, mert könnyebb megemészteni így kevésbé tud allergiázni, de semmiről nem maradtál le.

2012. jan. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!