Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen triciklit ti mennyi...

Ilyen triciklit ti mennyi idős babánál használtatok? A leírás 15 hónapos kort ír. Ez reális?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 2. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Reális, mert tologatós tricikli, nem sima pedálos (az egyszerű pedálosat valószínűleg egy 15 hónapos nem tudná használni).
2012. jan. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia, 18 hósan kapta, tologatni lehetett még csak vele. Most kicsit elmúlt kettő éves és most már maga tekeri.
2012. jan. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2 évesen kapta mert a játszótéren minden gyerek triciklijére rámozdult a lányom. Hát megbántam hogy megvettem neki nagyon gagyi csak az ára nem az. A kerekei már szétmentek pedig alig használtuk.
2012. jan. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Reális lehet, de attól is függ, hogy mióta jár stabilan a baba. Én még nem vettem le körben a leesésgátlót a tricikliről (nekünk olyan van, Toylino márka Aldiból), mert hiába van a biztonsági öv az ülésnél, olyan mutatványokat tud csinálni a kislányom, hogy nyugodtabb vagyok a leesésgátlóval.

Ha jól látom, ezen nincs lábtartó sem, az is jó lenne pedig, mert 15 hónaposan még nem hiszem, hogy pedálozni tudjon a baba, csak lógatja a lábát lefele, de az fárasztó és kényelmetlen neki hosszabb távon.

16 hós a kislányunk, napi szinten használjuk a triciklit, 10 hónapos korában kapta. Nagyon szereti! Talán nézz körül, hogy milyen más márkák vannak még. Az Aldisnál a tolókar hossza is állítható. És vigyázat! A triciklivel is fel tud borulni a baba, sosem szabad egy percre sem eltávolodni a triciklin ülő babától. A kislányom nyáron egyszer csak oldalra dőlt a triciklivel. Szerencsére semmi baja nem esett (a leesésgátló jó szolgálatott tett), de alaposan megijedt a babám.

2012. jan. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, kerekei legyenek gumiból, vagyis egy része. Általában egy gumicsík van a keréken. Az már jó! Műanyag kerekű nagyon kopik és nagyon hangos is.
2012. jan. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel a triciklivel az a baj, hogy ha a babád nem éri el a pedált, akkor még nem fogja tudni használni. Ha triciklit szeretnétek venni, olyat vegyetek,a minek van lábtartója is (később, ha már eléri a pedált, leszerelhető).

Nekem 16 hós a gyerkőcöm, de még nem éri el a tricikli pedálját (mondjuk, nekünk nem ilyen fajta van, hanem lábtartós). Gondolom, gyártják ezeket különböző méretben is, azért szólni szerettem volna, hogy a lábtartó is szempont lehet.

2012. jan. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi, nagyon sokat segítettetek!

Igazából majd tavaszra/nyárra akarok venni a lányomnak, akkor lesz 15-16 hónapos.

De már a születésnapjára vennének neki a nagyszülei, mert akkor nem vennének felesleges dolgot.

Akkor kicsit körbenézek, hátha találok valami jót!

2012. jan. 2. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!