Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan oldjátok meg, ha a...

Hogyan oldjátok meg, ha a baba kuszni szeretne, de az egész házban járólap van és nagyon hideg? Csak a nappaliban van szőnyeg de ezt a helyet már unja, nem merem engedni a köre, mindig visszahuzom ha lekuszik.

Figyelt kérdés
2009. máj. 22. 08:13
 1/6 anonim ***** válasza:
SZia, Nálunk szőnyeg van, de én így is leteszek alá egy paplant, rá egy lepedőt, mert sokszor átfordul, meg mászni próbál és pofára esés szokott lenni belőle. Így legalább puhára esik. VAgy a franciaágyra teszem, ott vagyok vele, leesni nem tud.
2009. máj. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia ! Lehet kapni színes polifon szivacsot ami állatfigurás vagy bármilyen színes dolgot ábrázol és később még kirakónak is jó mert , a figurák kivehetők és utána vissza tudja majd rakni a helyére amikor már nagyobb lesz. Érdemes még egy plédet alárakni , hogy ha nagyon hideg a kő még védje egy kicsit.Ha esetleg a színek lekötik a figyelmét és nem kúszik akkor érdemes a kedvenc játékát messzebbre rakni , hogy tudjomn érte kúszni.
2009. máj. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is járólap van,amikor még tényleg hideg volt akkor hosszú gatyó alá harisnya,de most már egyáltalán nem hideg a kő így rövid gatyó poló és pl.tegnap mezítláb volt itthon.
2009. máj. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell "túl" aggódni. Nálunk is mindenhol kő van, csak a lányom szobájában van szivacs szőnyeg. Jó idő van, semmi baja nem lesz a kövön. Max ha nagyon félted adj rá egy nagyon vékony harisnyát de szerintem melege lesz.
2009. máj. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már belejön a kúszásba, a polifoam szőnyeg és a paplan nem elég (fél pillanat alatt lejön róla). Én egy vékony pamutrugdalózót adok rá (hosszúujjút, a body fölé), az teljesen elég, talán még sok is!
2009. máj. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is paplant terítettem a kisfiam alá, secperc alatt összgyűrte, és nem igazán tudott rajta gyakorolni. Én is inkább adtam rá egy vékony harisnyát és menjemn amerre szeretne.
2009. máj. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!