Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok, ha nem elég az...

Mit csináltok, ha nem elég az elkészített kaja a kicsinek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
adok mást
2012. jan. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
van otthon mindig üveges, amit szeret, és kap azt, vagy egy kis gyümit vagy kekszet.
2012. jan. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Csinálok neki még... Ha tápszer volt, akkor pillanatok alatt készen van.

Ha főzelékre vagy ilyesmikre gondolsz, akkor meg adok neki valami mást utána. Pl. egy babajoghurtot vagy pudingot.

2012. jan. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10 hós babám van. Ha nem elég neki az ebéd, akkor kap babapudingot utána, ha éppen van itthon (elég ritka). Vagy babakekszet. Vagy valami gyümit, pl most narancs, banán. Bár én nem tudok kicsit főzni egyszerre, így ilyen ritkán van. Inkább ha maradékot veszek ki a fagyóból, az szokott kevés lenni.
2012. jan. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az én kislányom 7 hónapos, még nem eszik mást csak gyümölcsöt és főzeléket.

Mostanában egyre többször járok úgy, hogy nem elég neki az elkészített főzi. Ilyenkor én is üvegeshez nyúlok, de luxusnak érzem felbontani pár kanál, max 1/2 üvegért.

2012. jan. 2. 21:11
 6/11 A kérdező kommentje:
Illetve ha bármi oknál fogva üvegeset kap, abból sem elég neki 1 üveg. :(
2012. jan. 2. 21:12
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de ha többször jársz úgy, akkor nagyobb adagot kell főzni. Én egyszerűen nem tudok kicsit főzni. 2× kap belőle, a többi megy a fagyóba. Szerintem próbálhatsz neki adni babakekszet, azzal elnyammog egy ideig :)) Tényleg luxus pár kanál miatt kibontani. Bár ha kap belőle ebéd után, akkor a többit másnap tízóraira adnám oda keksszel (a gyümis bébiételt).
2012. jan. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igazad van. De ez a kis rafinált mintha tudná, hogy mikor főzök kevesebbet és mikor többet. Ha van még akkor tuti nem kéri, ha nincs akkor még enne.
2012. jan. 2. 21:37
 9/11 anonim ***** válasza:

A felbontott üveges bébiételeket hűtőben még másnapig (+24 óra) nyugodtan el lehet tenni, nem lesz semmi baja. Nálunk 3 gyerek van, így szinte lehetetlen kiszámítani, hogy ki mennyit óhajt éppen enni.

A házikosztból én is több adagot készítek, 2 egymás utáni napon adom nekik ugyanazt, ha megmarad, akkor lefagyasztom.

Leggyorsabban tejpépeket, rizspépeket, pudingot vagy joghurtot lehet nekik pluszban adni, vagy kiflicsücsköt, babakekszet, babapiskótát.

2012. jan. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gyümölcsöt adok legtöbbször pluszban. Illetve újabban túró rudit is eszik néha ebéd után, csoki nélkül, ha úgy látom, enne még. Annak nagy sikere van. 1 hét múlva lesz 1 éves.
2012. jan. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!