Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év alatti babátokkal hogy...

1 év alatti babátokkal hogy telik a mai nap? Mit csináltok este?

Figyelt kérdés
Nekünk a szokásos nap megy. Semmi különös nem történik. Este szokásos időben fürdetés, letesszük aludni. Mi Apával itthon, mint bármelyik este, filmezünk, nagy nehezen kihúzzuk éjfélig, aztán alszunk :)) Már ha tudunk, mert 10 hós lányunk sokat kel éjjel.
2011. dec. 31. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi is letesszük 10 hónapos fiacskánkat aludni, mi is melléfekszünk (az ágyunk mellett van a kiságya), aztán nézzük a tévét míg el nem alszunk, nálam ez olyan 10 körül lesz :) Aztán éjfélkor a férjem oldalba bök, hogy buék, és alszom tovább :)
2011. dec. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

detto 16 csaj


átköltözünk apukához tv nézünk, babának a napirendje abszolute nem borul este (csak annyira) hogy akkor alszik el amikor akar ez általában 20 óra 59 van:D

ha elalszik pezsgözünk egyett együtt leszünk, tv zünk remélem baba nem ébred éjjel nem ébred fel a zajra ha felébred visszaaltatjuk valahogy

2011. dec. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk én befejezem a takarítást, még a konyha várja, hogy felmossam, zuhanyzok, Nőcis rucit veszek fel, és megyek a kicsik után anyósékhoz. Eszünk esetleg kártyázunk, nagyok, a kicsik meg elbrekegnek körülöttünk, aztán itthon 8körül fürdés altatás, és mi bepunnyadunk CsK1et nézni, amíg bírjuk. Nincs pezsgőnk se, ez a nap is olyan mint a többi. Plusz depis vagyok(itt tényleg a depi depi van), szóval kb semmi se hatna meg(gyerekek nélkül se élveznék semmit pl nagy partyt vagy kis házibulit)
2011. dec. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem ez a témám, de én is sokat vagyok depis :((

De ma valahogy olyan jó kedvem van, mert babónak ma nagyon jó napja van :D Olyan édes, jó kedvű, táncizik, dumál. Felhívtuk egy ismerősünket és megkérdezte mit ittam, mert olyan jó kedvem van :)) Hát igen... Más is meglepődik ezen, mert többnyire búval bélelt vagyok.

2011. dec. 31. 19:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi délután átmentünk babás baráti házaspárhoz. Ott pezsgőztünk, pizzát sütöttünk, zenét hallgattunk.

Aztán 8 körül értünk haza, bébit megfürdettük, evett, és el is aludt rögtön.

Azóta a férjemmel pezsgőzünk, zenét hallgatunk, beszélgetünk. Éjfélkor átjön apukám, koccintunk, aztán alszunk gyorsan, mert éjjel 1-2 alkalommal ébred a csöppöm inni.

10 hónapos kislány anyukája

2011. dec. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!