Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkájú sampont és...

Milyen márkájú sampont és fürdető vált be a babátoknál?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 11:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

fürdető: DM-es, Mülleres pumpás

sampon: Nivea, borsónyi mennyiség (fiúk)

2012. jan. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gabi
2012. jan. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Foreveres készítményeket használunk kizárólagosan, semmilyen adalék nincs benne, nem allergizál (dermatest minősítéses) és még az illata is finom.
2012. jan. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Rossmann-os Babydream. Ökoteszt minősítése nagyon jó, olcsó és tényleg jó a babámnak.Én a Kopf bis Fuss-t használom, kék, pumpás. A tudatos vásárló oldalán vannak/voltak tesztek, melyek szerint a Gabi, Nívea, Johnson's mind allergizáló anyagokat(kőolajszármazékokat) tartalmaznak.
2012. jan. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ezek elsőre beváltak nektek vagy előtte többet is kipróbáltattok?
2012. jan. 3. 12:29
 6/11 anonim ***** válasza:

3 hós koráig gyógyszertárit használtunk aztán kizárólag Gabit.Nem hallottam sohasem rosszat róla, a kislányom bőre szereti és finom az illata.A Johnson's-ról hallottam sok rosszat, így azt nem próbáltuk.

A Gabi bevált ezért maradunk ennél.A samponja most épp Nivea de amúgy abból is Gabit szoktam használni, de ezt ajándékba kaptuk, így elhasználjuk.Én ezt is szeretem, bár kicsit erős az illata.

1 éves múlt 2 nappal a lányom :)

2012. jan. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A gyógyszertárit kb 1 hónapos koráig használtam a kislányomnak.Utána áttértünk a Johnsonsra fürdetőt és sampont is azt használtam.Kb 1 éves koráig,aztán elkezdett viszketni a feje a sampontól.Így most már a Nivea Babyt használjuk,sampont is és fürdetőt is.Nem olcsó,főleg a fürdető.De pumpás és nagyon sokáig elég.
2012. jan. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Neogranormon

Nagyon jó termékek, nagyon szeretem.

A Johnsons nagyon nem jött be, a Gabi nem rossz, mást nem próbáltunk.

2012. jan. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Babylove (dm-es)
2012. jan. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Libero
2012. jan. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!