Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó, de nem túl drága sampon,...

Jó, de nem túl drága sampon, fürdető 8 hónapos babának?

Figyelt kérdés
Most fogyunk ki az orvos által felírt gyógyszertári fürdetőből, és mivel már ücsörög a babóca szeretnénk picit pl. habos vízzel, könnyebben használható tusfürdővel, samponnal élvezetesebbé tenni neki a pancsolást. Ti mit használtok, ami bevált és azért az ára is normális?
2011. dec. 30. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Babylove vagy gabi. Mindkettőt szeretem, az előbbinek kedvezőbb az ára.
2011. dec. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Nivea Baby vált be, nagyflakonosat szoktunk venni, ami azt hiszem olyan 1.200 Ft körül van, de nem akarok hülyeséget mondani. Sokáig elég is. Én úgy voltam vele, mint ahogy magamnak vásárolok tusfürdőt, megszaglásztam őket. Nivea termékeit én magam is szeretem. De ha kórház által ajánlottat szeretnél, akkor a Gabi-ban megbízhatsz, régi és jó márka.

J&J-t nem használnék, sok baba allergiás is rá.

2011. dec. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gabit használunk évek óta. 3 hónapos kortól ajánlott.
2011. dec. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi is Gabi-t használunk, néha Hipp-et
2011. dec. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi is mindenből Gabit használunk :) jó illata van, habzik is, és jó is... nem mondom hogy olcsó... de vannak sokkal rosszabbal sokkal drágábban :(

A Johnsons nekünk sem volt jó...

2011. dec. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi Johnsson-t használunk,amióta csak van babóca(lassan 11 hónapja) és nekünk bevállt.
2011. dec. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Végülis Gabit vettük, finom az illata, és Babylove sampont.
2011. dec. 31. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!