Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor alszik el este 23 hónap...

Mikor alszik el este 23 hónap körüli gyereketek?

Figyelt kérdés
Újabban csak este 10 órakor hajlandó aludni, ha előbb viszem be, forgolódik, kínlódik...hogyan tudnám újra letenni kilenc körül?!
2012. jan. 3. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan ez a helyzet a 22hónapos lányommal. Este 9körül fektetem,de újabban még 10kor is fent van.
2012. jan. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19:30-kor alszik el es hetkozben 7:50-kor ebresztem mert 9-re viszem bolcsibe. Hetvegente 8:00-8:30 kozott ebred fel magatol. Ebed utan 2 orat alszik ritkan 2 es felet.
2012. jan. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Masodik valaszado vagyok, bocsi csak veletelnul elkuldtem de meg szerettem volna irni. Attol is fugg mennyire farad ki napkozben a gyereked. Nallunk van olyan nap, hogy zuhog az eso, fuj a szel stb. igy bent jatszunk de lathatoan unatkozik es ilyenkor csa este 8 utan tudom letenni mert hiaba is tennem le hamarabb. A bolcsibe nagyon kifarad a sok ugralastol, jatektol, gyerekektol igy 19-kor mar furdtenem kell mert latom rajta, hogy aludna. Hetvegen vinnem kell parkba, allatkertbe, ki az udvarra csuzdazni stb. mert ha nincs megmozgatva akkor sajnos nehezen alszik el. Tegnap nagyon rossz ido volt nem tudtunk kimenni igy elvittem vasarolgatni magammal delutan, ez kifarasztotta annyira, hogy este 19 utan mar bealudt de ha nem vittem volna akkor le sem probaltam volna tenni 8 ora elott. Szeritnem ettol is fugg.
2012. jan. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Változó. 20-21.00 között. De 21.00-kor már csukva van a szeme.
2012. jan. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, mivel javaslataitok nem voltak, megoldom valahogy, csak az a baj, hogy én már dolgozom és korán kelek-nagyival van otthon. Férjem is korán megy és így nehezen bírjuk a gyűrődést!
2012. jan. 5. 10:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak nem sok mindent írtál, így nehéz segíteni. :)

Pl. mikor ébred reggel? Mikor, mennyit alszik nappal/délután?...

2012. jan. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!