Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7,5 hónapos anyatejes kisbabát...

7,5 hónapos anyatejes kisbabátok hányszor kap enni egy nap szilárdat és anyatejet? És miket eszik már?

Figyelt kérdés
2009. máj. 22. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
tízórai joghurt v gyümi ebéd főzi, uzsi joghurt v gyümi este tejpép közben ha igényli megszoptatom + este pótszopi és éjjel ha felkel + reggel szopi
2009. máj. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
6-.kor szopi 9-kor gyümi,12-13 között főzi,16-17 között szopi és este fürdés után szopi.Éjjel még kétszer kel akkor is szopizik.Joghurtot 8 hónapos kortól lehet adni.
2009. máj. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
7-kor szopi, 10 körül szopi után gyümi vagy főzi, aztán ált. 3x már csak szopi. Éjjel általában 1x ébred szopni, de már volt olyan is, hogy 1x sem, igaz volt, hogy 2x, de akkor fogzott. Én szopi után adom a kaját, hogy csak annyit egyen, amennyi tényleg kell neki. Majd, ha már rendesen eszi ezt az egy kaját, akkor kap majd még egy szilárd kaját, de azt is szopi után, mondjuk a délutáni szopi után. Így fokozatosan a saját ütemében fog elválasztódni. Én ezt követem nagyjából: [link]
2009. máj. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!