Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt anyukák véleményére...

Tapasztalt anyukák véleményére van szükségem. Autósülés vásárlás előtt állunk,5hónapos,7kg,70cm a fiam. Hordozóból kilóg a lába, ezért júliusra venni szeretnénk neki egy ülést, mire megyünk nyaralni. Milyet vegyünk? 0-18kg? vagy 9-18kg vagy 9-25kg?

Figyelt kérdés

-Kiddy Infinity Pro autósülés, 9-18 kg-ig [link]

-Kiddy Life Pro autósülés, 9-36 kg-ig [link]

-Brevi Universal 18 kg-ig

[link]


melyik lenne a legjobb?


2009. máj. 22. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
szia!szerintem a Brevi universal 18 kg-ig,aztan mikor azt is kinotte akkor a 36 kg-ig.Nálunk is a nagy kislanyunk most kapta meg 3 honapja a 36 kg-ig és o 4 eves,igy a kicsi 14 honapos a 9-18kg gyerekulesben van.
2009. máj. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


mi itt vettünk,futár kihozta,tökéletes és olcsóbb mint ami link itt van,vadi újak,mi 6hós kora óta használjuk,van benne szűkítő amit később ki lehet venni ha nagyobb lesz a babó

2009. máj. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]

és ez mennyire megbízható?

2009. máj. 22. 16:44
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

szió! szerintem a 0-18 kg lenne a jó. az én 7 hónapos fiam remekül érzi magát a hasonló kategóriájú ülésében. kényelmes neki, jól tud benne aludni.

viszont hacsak nagyon nincs más választásotok, inkább vegyetek újan autósülést, vagy max. ismerőstől. a használt üléseknél nem tudhatod, milyen terhelésnek voltak kitéve. és egy koccanásnál bizony ez sokat számíthat...

2009. máj. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is a 0-18 kg-ig ülést ajánlom, neki még az kényelmes. És ha lehet tényleg ne használtat vegyetek a baba biztonsága érdekében. Amit használtan vesztek már lehet hogy volt karambolja és akkor nem biztonságos, meg lehet repedve.

Mi is újan vettük, de nem méregdrágán, 16000 ft volt.

[link]

Ilyen van nekünk is csak nem ennyiért vettük, mert épp akciós volt a bababoltban. Szerintem így sem drága.

2009. máj. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Én ezt vettem.

[link]

Nagyon meg vagyok vele elégedve,mi még azért a hordót is használjuk,bevásárláshoz pl.

Szerintem meg nem gond ha használtat veszel,de huzat nélkül néz meg,hogy milyen állapotban van.Az én lányom is ekkora,csak ő már 7 hónapos lesz.Én úgy voltam vele,hogy inkább veszek 9-25kg-ig dönthető!gyerekülést és a hordózót sem adtam még el,mint veszek 0-18kg-ig és mondjuk cserélhetem le 2-3 éves korában újra.Ül már a babád valamennyire?Mert én úgy vettem észre,hogy a 9-tól lévő gyereküléseknél már nem árt ha tud egy kicsit.Mondjuk ha 2-3 hónap múlva kezditek használni(ahogy írtad)akkor szerintem jó.

Nekem az összes felsorolt gyerekülésből,az utolsó válaszolóé a legszimpibb.Én hasonlót keresnék(akár használtan is,csak 9-25 kg-ig,de ez csak az én véleményem.Remélem tudtam segíteni.

2009. máj. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!