Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik? Éjjel kb...

Miért nem alszik? Éjjel kb 6-8-szor kel, napközben csak 20 perceket alszik.7 hós.

Figyelt kérdés

Már 2 hónapja ilyen problémás az alvás. Éjszaka régebben sem aludt, mindig felkelt 3 óránkét szopizni, mint nappal, most mivel áttértünk a 4 óránkénti szopira, így most éjjel is már 4 óránkét kér enni, viszont azóta két szopi között 3-szor felkel inni.

De már a nappalok is rémálommá váltak, mert csak 20 perceket alszik, nincs egy hosszabb délutáni alvása, ezért állandóan nyűgös. Mitől lehet ez?

Foga nincs, és nem is úgy néz ki, mintha jönne.



2012. jan. 3. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:

pedig tuti a foga kínozza, nálunk is ez volt, éjjelente óránként kelt. ha kijött egy újabb fogacska, akkor volt, hogy jobban aludt, de ez az időszak kisebb megszakításokkal 16 hónapig tartott, addig amíg ki nem jött a 16. foga is. azóta jobban alszik, a maradék 4 fogacska még nem bújt ki. amikor nagyon durván nem aludt éjjel, adtam neki nurofent, és utánna aludt mint a bunda. innen tudtam, hogy fáj neki valami, és mivel beteg nem volt,csak a foga lehetett.

illetve még valami, az éjjeli evést akkor hagyta el magától, amikor elkezdtem adni neki a bérescseppet és sokkal többet evett nappal.

2012. jan. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Atya gatya!!! 16 hónapig??? Ez nagyon sok! Gratuálok, hogy kibírtad! Én minden nap zombiként mozgok föl-alá, mert fagyon fáradt vagyok a rengeteg keléstől. Annyira, hogy 3 hete elköltözünk, de ma vásárlás után a régi lakásunkba mentem haza. :)

A fogzás jelei ugyan vannak nálunk is, de már 3 hós kora óta, és ezért gondoltam, hogy nem az, mert akkor már biztosan kibújt volna az első fog. Nyálzik, és rágcsál 4 hónapja, de sehol egy fogacska.

2012. jan. 3. 21:52
 3/5 anonim válasza:
Nálunk 4 hósan kezdődött uez és most, 10 hósan normalizálódott a helyzet. És a foga csak most jött ki! Én a mozgásfejlődésnek tudtam be. Mit csinál a kicsi? Lehet, hogy most tanul vmi újat és emiatt ugye egyre többet tapasztal meg a világból és ezt a kis agya éjjel dolgozza fel. A fogra egyébként mondták nekem is, h az folyamatosan motoszkál nekik az ínyükben, nem csak akkor zavarja őket, amikor már előbújik, de szerintem se igaz ez azért hónapokon keresztül. Szóval én a mozgásra tippelek.
2012. jan. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 alaszka ***** válasza:
Nem csinált újabb mozgásformát mostanában? Attól is lehet nyugtalan. Főleg a mászás és a felállás szokott ilyet okozni.
2012. jan. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De igen, most kezdeget mászni, és fel van tőle pörögve napközben, teljesen extázisban van. Viszont azért nem erre gondoltam, mert csak egy hete kezdett ilyen intezíven előre kúszni, mászni, viszont a probléma már 2 hónapja fenn áll, csak nem ilyen mértékben.

De lehet ebben is valami.

Köszönöm a válaszokat!

2012. jan. 4. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!