Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől ijedt meg a kisgyerekem?

Mitől ijedt meg a kisgyerekem?

Figyelt kérdés
Soha sem volt még erre példa, behoztunk egy dobozt és kezdtünk kivenni belőle egy gépet. Egy csomó dobozt látott már, vett is ki belőle dolgokat, a gép semmi extra, szürke, volt még rajta fólia. Kisfiam azt mondogatta, hogy tegyük vissza, tegyük vissza és sírni kezdett. Felvettem, fel volt zaklatva. Kivittük a dobozzal együtt a gépet, megnyugodott. Másnál is volt ilyen? Sohasem tapasztaltam még, előszőr még meg is mosolyogtam, aztán láttam, hogy tényleg fél. 2 éves.
2012. jan. 4. 00:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyire beszél? Nem tudja elmagyarázni esetleg? Gépekkel került már kapcsolatba? Lehet, hogy csak nem tudta megmagyarázni, mi az, azért fél tőle. Vagy azt meglátva valami rossz juthatott eszébe, pl meséből, tévéből. Nem tudom, jár-e bölcsibe, esetleg ott lehetett valami rossz élménye.
2012. jan. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vagy jött a dobozzal egy szellem is:)
2012. jan. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk igaz fél-egy év között terror volt a vastag ragasztószalagok letépése a gurigáról vagy papírdobozról.

Valami hasonló, új zaj nem volt esetleg? Vagy lehet hogy a fóliától ijedt meg....

Valami orvosos tapasztalat, kütyü, amire emlékeztette a gép (még ha Tieteket nem is?)

2012. jan. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
4 napja van, egyszerűen nem értjük. Retteg tőle.
2012. jan. 8. 10:39
 5/5 10 deka farhát ***** válasza:
Egyébként milyen gépről van szó? Mert lehet ez a megoldás kulcsa.
2012. jún. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!