Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor viszitek/vittétek...

Mikor viszitek/vittétek először állatkertbe a babátokat? Élvezte, érdekelte? Nem ijedt meg valamitől?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Kb 10 hónapos volt, amikor unokatesókkal mentünk. A bejárat után 5 méterrel elaludt, és az egész állatkerti kirándulást végigaludta :)
2010. jún. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2 évesen vittem mind három csemétémet először,akkor már élvezték is és el is tudták már mesélni mit láttak!
2010. jún. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tavaly máj. 1-jén voltunk először, akkor volt 9 hónapos. Félni semmitől se félt, még élvezte is a sok mozgó izét. Persze, nem minden állat érdekelte, volt, mikor egészen mást nézett, mint az épp esedékes állatot :)), de pl. a tevék nagyon tetszettek neki :)) Most már 21 hónapos, pünkösdkor is voltunk az állatkertben és most már alig lehetett elcsalni az állatoktól :)
2010. jún. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek akkor egy 5 hónapos babát ne vigyek még? Vagy lehet ő is elaludna, ezért felesleges?
2010. jún. 3. 10:54
 5/9 anonim ***** válasza:
5 hónaposat csak akkor vigyél, ha tudod, hogy te jól fogod magad érezni, és nem fogod sajnálni a pénzt a belépőjegyre. Ő meg alszik majd egy jót a levegőn.
2010. jún. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3-4 hónap múlva vidd, olyan időpontban, amikor ébren szokott lenni.
2010. jún. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menjetek, a baba nem fogja fel azt, hogy na most Ő állatkertben van, de levegőn van, Te/Ti meg élvezitek. Most 8 hónapos a babám, már vagy 2-3 hónapja tervezzük hogy kimegyünk, de még nem jött össze mert mindig van valami. De ha most 5 hónapos lenne akkor is mennék mert én nagyon élvezem, a baba meg elvan a babakocsiban.
2010. jún. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mi kb egy évesen vittük először, de nem igazán érdekelte. Az elefánt volt érdekes neki, mert az odajött hozzánk , mert más látogatók etették. Másodszor csak 22 hósan vittük és akkor már szinte minden érdekelte, főleg ami mozgott. Szerintem korai még vinned, vagy végigalussza, vagy kezedben kell cipelned, mert kocsiból végképp nem lát semmit. Esetleg, ha más gyerek is lesz veletek, idősebb, akkor érdeklődőbb lesz. Te tudod mikor akarod megpróbálni, de szerintem neki még korai!
2010. jún. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
majdnem 2 éves volt, akkor már élvezte. 5 hónaposan meg jót alszik majd:)
2010. jún. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!