Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a babád...

Mennyi idős volt a babád amikor először ijedt meg egy játéktól?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
1,5 éves volt kb. vmi fp kakas autóval,kiabál, szerintem baromi vicces, de a fiam 1 éve utálja:D
2010. dec. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Lányom 9 hónaposan a mászó micimackótól. Lett belőle mássz előlem micimackó.
2010. dec. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az én lányom 6 hónapos. Eddig semmilyen játéktól nem ijedt meg, csináljon az bármit is. De mikulásra kaptunk egy felhúzhatós úszó krokodilt. Mikor a kádjába tettem és felhúztam neki, torka szakadtából sírni kezdett. Ha nem húzom fel nem sír, játszik vele.
2010. dec. 8. 15:14
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem 3 hónaposan.

ne húzd fel neki a krokodilt.


Havajnii

2010. dec. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

13 hónapos lesz a fiam, de még nem ijedt meg eddig semmitől. Vannak felhúzhatós játékok, amiktől az unokatesói ennyi idősem már simán frászt kaptak, de ő valahogy nem fél. Mondjuk nem bánom. :)

Kíváncsi leszek, mi lesz az, amitől félni fog először. Mondjuk a mászós micimackót ő sem szíveli, de nem fél tőle, simán "elkalapálja".

2010. dec. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
6,5 hónapos most a kislányom. Karácsonyra vettünk neki FP-s elalvást segítő Micimackót (aranyos a pofija, világít és halk altatódalt játszik 2 félét) Gondoltam megmutatom, hogy tetszik-e neki. A dobozban kifejezetten érdekelte és tetszett neki, de miután elővettem és odaraktam neki hát bizony eltörött a mécses. Úgyhogy most minden nap barátkozunk vele, hátha megszereti karácsonyig :)
2010. dec. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Valamelyik nap elmentünk a barátnőmhöz,az ő kislányának van valamilyen zenélős elefántja,na attól úgy megilyedt és úgy sírt mint még soha!Szabályosan éreztem a sírásából a pánikot!Gyorsan el is vitte a barátnőm azt a játékot,az ő 1 éves kislányának meg az a nagy kedvence!

6,5 hós a fiam!

2010. dec. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!