Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért akar 10 hónaposan...

Miért akar 10 hónaposan cumizni? Eddig nem kellett neki.

Figyelt kérdés

A kislányom nem cumizott, csak 2 hónapos koráig. Azóta sosem kellett neki. Pedig van egy babás házaspár, akikkel összejárunk, és ott a kislány cumizik. A lányom sokszor kivette a kislány szájából a cumit, megnézte, megforgatta, megrágta, majd eldobta. Most 2 napja talált egy cumit itthon (még újszülött cumi), és alig tudtam elvenni tőle, annyira cumizott.

Ez mitől lehet? Jön a foga? Vagy valamiért erre van szüksége? Elvettem tőle, mert nem szeretném, ha rászokna.


2012. jan. 4. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a foga miatt is lehet, vagy lehet, hogy emlékszik rá, hogy a másik babának volt és ezért neki is kell:)

Nagyon okosak ám!

Én nem venném el tőle, csak figyelnék rá, hogy ne legyen állandóan a szájában.

Az én lányom 5 napos kora óta cumizik, de kb 4-5 hós kora óta csak aludni kapja meg.Reggel kapásból kiveszem a szájából és elrakom, mert képes lenne ő is egész nap cumizni.

Szerintem egyáltalán nem baj, ha igénye van rá, baja nem lesz tőle.Aztán majd szépen elviszi a cica és kész...

2012. jan. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kb 10 hónapos volt a fiam is amikor cumizni kezdett. Néhány hétig rágta szünet nélkül. A fogára fogtam én is. Most 16 hós, elérhető helyen van neki, de nem kell csak alváskor van a kezében, morzsolgatja.

Szerintem is visszaadhatod, jól esik neki, hogy rághatja.

2012. jan. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én fiam 6 hónaposan, fogzás miatt szokott rá. Volt, hogy állandóan rágni akarta, egész nap. Aztán mióta kijött a foga, csak alváshoz kéri.

Ha kell neki, én is odaadnám a helyedben (csak vegyél inkább 6-12-ig valót, az újszülött nagyon pici már neki).

2012. jan. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!