Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zala megyében lehet valahol...

Zala megyében lehet valahol olcsó diszkont pelust kapni? Esetleg jó akció valahol?

Figyelt kérdés

Gondolok itt Gaga, Réki-pel stb nevenincs márkájú, olcsó diszkont pelusra.100 db-os kiszerelés érdekelne 4-es, maxi méretben elsősorban Nagykanizsán, de Zalaegerszeg is szóba jöhet, van ismerősöm aki gyakran megy.

Köszi a válaszokat!


2012. jan. 4. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Zalaegerszeg Kossuth utca Tipegő és Berzsenyi u Bezy. Elsőre keress rà neten.
2012. jan. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igaz én Keszthelyen tudok csak,de azért leírom,hátha kell.ami a városba van eurós bolt(posta mellett),ott van.3680 ft 100db-os.de van 28 db-os is.minden méret megtalálható.nevesincs pelus.én nagyon szerettem.
2012. jan. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem az Egerszegit,nem is rossz az ára.Második válaszolónak is köszönöm, de Keszthelyen még ismerős se jár, vagy csak ritkán mint a fehér holló:)
2012. jan. 4. 18:48
 4/6 kíváncsicska ***** válasza:

Szia!

Én azt a pelust használtam amit azt Zegen az Eötvös utcán tudod megvenni.Azt hittem jóval olcsóbb, de minap utána számoltam,(mert nem volt náluk az a méret ami nekem kell)hogy a másik pelus amit használunk mennyivel drágább (az a Huggies)pár 100Ft-tal drágább csak.De ha bemész a DM-be kiváltod a bababón kártyát (azt hiszem ez a neve) arra pontokat tudsz gyűjteni amit le tudsz vásárolni.Szóval én úgy számolom hogy nem jövök ki drágábba,sőt....

És ezt a tényt több anyuka is megerősítette,plussz a Dm-nek is vaa olcsóbb pelusa.

2012. jan. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Gyűjtöm a pontokat, de most megint felemelték a Huggies árát így nem jövök ki sokkal jobban.Meg nem is lenne indokolt már a Huggies, viszont a babylove pelus meg nem jött be.Ezért keresek olyat ami olcsó de nappalra használható, éjjelre meg marad a Huggies.Köszi a válaszod!

2012. jan. 5. 08:32
 6/6 kíváncsicska ***** válasza:
Ha a kórházi pelus bejött akkor az Eötvös utcai boltot nézd meg van minden féle méretben.
2012. jan. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!