Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan és mikor kell bölcsibe...

Hogyan és mikor kell bölcsibe íratni a gyerekemet?

Figyelt kérdés
Találtam részmunkaidős állást 6 órában, és bölcsibe kell adnom a lánykámat. Elsősorban soproni anyukák tapasztalata érdekelne. Mikor, hova kell menni? Kit kell keresni? Mit kell vinnem? És főleg, mennyivel előbb kell beiratni? Egyáltalán felveszik?
2012. jan. 4. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy mennyi idős.

Ugyan nem vagyok soproni, de egy ismerős most járt ebben a cipőben, nekünk még odébb van.

Szóval szerintem menj el a védőnődhöz, ő mindent el fog mondani, hogy hová kell menned beíratni a gyereket és, hogy mi kell hozzá.Azthiszem orvostól is kér a bölcsi igazolást, hogy mehet a gyerek, és tőled is kérnek majd papírt, hogy dolgozni fogsz.Sajnos a férőhely nem garantált sehol, de kérhetsz áthelyezést (pl ha az a bölcsi közelebb lesz a munkahelyedhez).Ennyit tudok, sok szerencsét!:)

2012. jan. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én se vagyok soproni, de ha van hely akkor nem az határozza meg a beszoktatást, hogy hol laktok. mi decemberben kezdtük, eddig 4 napot voltunk! először a fiam volt beteg, 2 hétig, most meg én. jövőhéten megyünk, 3 hét lenne a beszoktatásra mert februárban mennék dolgozni, de ha megint becsúszik 2 hét betegség akkor fogalmam sincs hogy lesz
2012. jan. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor megkérdezem a védőnőt.
2012. jan. 4. 16:06
 4/4 A kérdező kommentje:
Nos, végre jött a telefon, hogy felvették a kislányomat, kerek egy hete voltunk beiratkozni. Nagyon örülök, köszi a kommenteket!
2012. febr. 1. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!