Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hamar találtatok új...

Milyen hamar találtatok új társat, miután szétmentetek az apukával? És mik e téren a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Az én kislányom még csak 7 hónapos,de nem szeretnék mindig magányosan élni,nem tudom van-e még esélyem a boldogságra,kíváncsi vagyok nektek hogy alakult!
2012. jan. 4. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Persze, hogy van. Bár nekem nem ez volt az első, hanem az önálló életünket rendbetenni, a közöset lezárni. Utána kicsit jó volt egyedül. Gyerekkel sem lehetetlen párt találni, bár az tény, hogy nem mindenki fogadja el más gyerekét, de ilyennel nem kell kezdeni :)
2012. jan. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 haramia ***** válasza:
50%
Szerintem nem a párkapcsolattól kellene függővé tenni a boldogságot, mert épp anélkül is lehet boldog valaki, és abban is boldogtalan. Szerintem inkább próbálj első körben a babával egy kiegyensúlyozott, boldog, harmónikus életet megteremteni és utána meg úgyis jön a többi...
2012. jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szia . mi rögtön szülés után szakítottunk az apukával :( tudom min mész keresztül. igaz , én sokáig próbáltam helyrehozni a kapcsolatot , nekem 2 éves volt a fiam amikor uj életet kezdtem .. társkeresöre regisztráltam be , és 270 km röl költözött hozzám a mostani párom akivel már lassan 2 éve együtt vagyunk. nem lesz egyszerü arra készülj fel sok a rosszindulatú pasi aki azt hiszi arra kell neked hogy felnevelje a kislányod, és olyan is lesz akinek te kellesz de a kislány nem .. légy erös , és ne legyél túl bizalmas a férfiakkal , lásd hogy áll a kislányhoz az mindent elárul ! kívánom hogy találd meg a boldogságot !
2012. jan. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3.dik vagyok.. annyit még , hogy az nem igaz hogy apuka nélkül is boldog lehetsz ! amit a 2.ik is ír . ez nem igaz .. mindig hiányozni fog egy férfi, egy társ egy apa az életböl.. hisz ugy teljes egy család. de csak olyannal állj össze aki 100 % ig szereti a kislányod . puszi !
2012. jan. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 haramia ***** válasza:
Érdekes, hogy azt mondod: nem igaz, mivel én egyedül nevelem a hat hónapos kisfiam és boldog vagyok. Nem azt állítottam, hogy nincs szükség apára/férjre/társra, csak annyit, hogy nem ettől kell függővé tenni a boldogságot és hogy először kettesben a babával kell megteremteni egy olyan életet és harmóniát amiben jól érzik magukat. Nem pedig egyből azt keresni, hogy hol van egy férfi akire támaszkodhatok (anyagilag, érzelmileg stb...) mert az a kapcsolat ugyanúgy lehet sikeres, mint sikertelen és akkor megint boldogtalannak fogja érezni magát...Ugyanakkor ha erős, kiegyensúlyozott nőként neveli szeretettel a gyermekét, esélyesebb hogy olyan férfiakat is vonz be akik normálisak és nem csak egy kihasználható, kétségbeesett anyát látnak benne....
2012. jan. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!