Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fontos, hogy kislány babának...

Fontos, hogy kislány babának fülbevalója legyen már újszülött vagy picibaba kortól?

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 08:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Iszonyú fontos :)

Az én lányom 2 éves, és még mindig nincs neki. Lehet, hogy nem is akar majd, majd ő eldönti.

2011. dec. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Nem

az enyémnek nincsen és még ö nem akarja nem is lesz.


nekem a kopasz kisbabák fülbevalóval olyanok mint a kismajmok a cirkuszból. majd ha lesz oka pl elkezdi érdekelni a nyaklánc, karkötö akkor kaphat fülbevalót is, nem vagyok ellene. de nekem nem tetszik.

2011. dec. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem, miért lenne az? Csak ha te akarod. Nekem nyolc évesen lett, semmi bajom nem lett tőle. Személy szerint nekem nem tetszik,mha egy kicsi babának fülbevaló van a fülében, olyan, mintha kapásból öregasszonynak született volna, de ez csak az én véleményem. Elfogadom, ha másnak tetszik.
2011. dec. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem fontos. Mi most csináltattunk neki 5 hónaposan.
2011. dec. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Első lányomnak 3 hónaposan lövettük ki a fülét. Hát nem sok értelme volt. Ahogy nőtt, rossz helyre került a lyuk, újat kellett neki lövetni 12 évesen.

A kisebbiknek nem is vállalták 1 évesen sem, mert lenőtt fülcimpája van, így egyelőre annyira kicsi a hely rajta, hogy gyakorlatilag nincs hová rakni a fülbevalót.

2011. dec. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Két lányom van 3,5 és 2 évesek, egyiknek sincs fülbevalója, majd ha ők akarnak, akkor lesz.
2011. dec. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 6 évesen maga kérte, akkor vittem el kilövetni a fülét. Addig nem volt neki. Nekem se tetszik pici baba fülébe a sokszor aránytalanul nagy füli.
2011. dec. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
9 hónapos a lányom és neki sincs még, nem is mostanában lesz. Annyiszor piszkálja a fülét, hogy tuti biztos, kipiszkálná a fülbevalóját is. 3 hónapos volt, mikor az enyémet 2 szempillantás alatt kivette a fülemből, pedig biztonsági csatos. Amúgy is olyan nagy lobonc haja van, nem is látszana a fülbevalója. :D
2011. dec. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Oly annyira fontos, hogy én 18 éves koromban rakattam bele magamnak. Addig nem volt fülbevalóm.

5 éves korom óta úsztam versenyszerűen, majd más sportot is folytattam.

Én csak örülök, hogy nem kellett azzal bajlódnom.


Lányomnak sincs még fülbevalója (5 hónapos), majd lesz. De még nem jött el az ideje.

2011. dec. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%

11:42-es vagyok.


Amúgy nekem a védőnő se ajánlotta anno, mikor még terhes voltam, mivel a csecsemők főleg hason, majd később minden felfedezés közben eléggé aktívak. Így simán kiszakíthatják a fülükből a fülbevalót.

2011. dec. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!