Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött ruháinak mosásánál...

Újszülött ruháinak mosásánál használhatok Vanisht? Vagy valamilyen folteltávolítót?

Figyelt kérdés
Folyékony Ariel-lel mosom őket, de elég régi a mosógépünk és vannak foltok amik nem jönnek ki.
2012. jan. 2. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ariel folteltávolítót használok, ráöntöm a foltra és mehet a gépbe. Nekem eddig mindent kiszedett(kakifolt, gyümifolt stb.)
2012. jan. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én Vanisht szoktam, nem volt még gondunk, viszont szépen kiveszi a foltokat. Amúgy Ariel géllel mosok én is, de nem mindig elég.
2012. jan. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kerria ***** válasza:
Én cloroxot használok, és utána alaposabban kiöblítem. (gépben beteszem először öblítésre,majd utána a normál mosás programra)Így nem volt még bajunk tőle, de ez babafüggő is, hogy mennyire érzékeny a bőre.
2012. jan. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sima babáknak való mosószódát használok, azt hozzáadom a gépbe a mosóporhoz, folttól függően adom hozzá.
2012. jan. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persil mosópor + Caola mosószappan előtte + (nevetni fogtok de:) napfény utána !


A beszürkült foltokat is pár óra alatt kiszedi! A Vanish egyszerűen a mi foltjainknál se jött be.

2012. jan. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!