Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok szerette/szereti a...

Babátok szerette/szereti a játékporszívót?

Figyelt kérdés
Mennyi idős volt a pici mikor vettétek neki? miylet vettetek?
2012. jan. 4. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
2,5 éves volt a lányom, amikor vettem neki. Szétszerelte, és azzal kezdte el püfölni az öccsét. Bababörzén vettem használtan, az anyuka mondta is, hogy pont ezért adja el. De sajnos amikor mondta, már kifizettem. Nálunk azóta is a szekrényben áll.
2012. jan. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

17 hónaposomnak szántam mert be kell kapcsolni neki a nagyporszívót és aztán üvölt ha ki merem kapcsolni. közben meg a csövével porszívózik. de nem tudom nem e kicsi még hozzá? vagy egyáltalán ki lesz e használva? nálunk kistesó/nagytesó nincs, nem is volt, nem is lesz, így nincs kit püfölnie :)

bababörze két hónap múlva lesz felénk, én is igyekszem használtan nézni valamit ha azt mondják itt hogy érdemes.

2012. jan. 4. 22:06
 3/6 anonim ***** válasza:
20 honapos a lanyom es karacsonyra porszivot kapott mert imadta a normal porszivot ha elmentunk melette integetett a porszivonak nagyon cuki es el is jatszik vele aranyosan tehat nekunk nagyon bejon
2012. jan. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A egy éves szülinapjára kapta a mamától.Sajna nem tudom hol vette.Azóta is használja, pedig most 27 hónapos.Ma pl. kiporszívózott a szekrény alatt, mert szerinte pókhálót látott.Van olyan is, hogy én a rendeset tolom, ő pedig jön utánam a játékkal.
2012. jan. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi :) elképzeltem a manómat is a porszívóval :) de jó az a pókháló a szekrény alatt :)

hát remélem még írnak mások is és megerősítenek döntésemben.


pl. amikor az orrát szívjuk, ordít ha kikapcsolom a porszívót :)

ma azt mondta egy barátnőm biztosan azért szereti a porszívót mert nem lett azzal szívva az orra. mondtam dehogy, sőt még ő fogja magának a szívókát és teszi az orrához :)

2012. jan. 4. 22:45
 6/6 A kérdező kommentje:

esetleg képetek van róla? mármint a játékról? én ilyenre gondoltam:


[link]


a lényeg hogy zúgjon :)

2012. jan. 4. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!