Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babátok mennyit van...

6 hetes babátok mennyit van ébren napközben? És éjjel mennyit alszik egyhuzamban?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szia, 5 hetes, de még egyben 3 óránál se éjjel se nappal nem aludt többet. Borzalmasan kivagyok. Hasfájós, volt hogy este 8-tól reggel 6ig fent volt. Szóval nálunk rémes a helyzet. Nálatok?
2012. jan. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem éjjel 6 órákat aludt, nappal 2-3 órákat fél órás ébrenlétekkel! Most 2 hónapos átalussza az éjszakát...

Első fiam is ilyen volt, szerencsés vagyok...

2012. jan. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nálunk az a helyzet, hogy én már azon aggódtam hogy sokat alszik, de nagyjából ugyanúgy van mint a 2. válaszolónál. Napközben elalszik 3 órákat is, két étkezés közben olyan fél órákat van ébren, éjjel pedig 6-7 órát is alszik. Esténként van az hogy nem alszik két etetés között, szerintem kicsit hasfájós /bár fura hogy csak este/, olyankor nyöszörög, nyűgös.

Első válaszoló, kitartást kívánok, remélem hamarosan jobb lesz!

2012. jan. 5. 13:49
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Lányom éjjel egész jól aludt - 5-6 órát egyhuzamban, majd felkelt és evett és aludt tovább 3 órát, majd felkelt és evett és aludt még van 2-3 órát.

Nappal viszont nem aludt szinte semmit sem. 3 hónapos koráig max. 20 perceket aludt nappal, aztán rendeződött és nappal is képes volt már többet aludni.

2012. jan. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Az én fiam kb. 2 és fél-3 órát alszik két etetés között, de hajnalban van, hogy nem alszik egyáltalán. Valamelyik este 11-től reggel 6-ig fent volt, kicsit fájt a hasa. Van, hogy ilyenkor folyamatosan cicin lóg, néha én sem tudom hogy bírom. Este mindig többet is eszik, van hogy tápszert kell adnom neki, mert mindkét mellemet kieszi. Kis súllyal született, és elég nehezen gyarapszik sajnos.

Az esték mindig rosszabbak betegség, hasfájás szempontjából.

2012. jan. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!