Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Huggies vagy Libero? Mi a...

Huggies vagy Libero? Mi a különbség?

Figyelt kérdés

Eddig Huggies párti voltam, de most váltanék és az érdekelne, hogy mi a különbség a két pelus között?A Liberonak is gumírozott hátul a dereka vagy csak a tépőzárnál?Ti melyiket szerettétek jobban?A Libero mennyit bír?Nálunk egy nap egy kakival 3 db Huggies fogy el...

4-es méretet hord a lányom, egy éves


2012. jan. 5. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon változó, függ attól hogy milyen a teste a kislánynak. Az én fiam 5 hónapos, mi is 4-est használunk, a liberó, pampers eddig bevált. Nem tudnék különbséget tenni köztük, a Huggies viszont nem volt túl jó. Minden baba más, ezért érdemes megpróbálnod, de ha bevált a Huggies,miért akarod lecserélni?
2012. jan. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ha 3 huggies fogy naponta akkor nagyon kevés folyadékot kap!! itasd többet!

a libero több nedvességet bír el

2012. jan. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Libero is gumírozott.Szerintem tökmindegy melyiket használod, én mindig azt veszem ami akciós.Lehet az dm-es rossmanos Libero vagy bármien.Nem vok márkafüggő, a másik fiamnál muszáj volt mert ő csak a pamperst bírta.Most épp Libero van kb,4 fogy el egy nap.
2012. jan. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor azthiszem megpróbálom a Liberót.Napi 3-4 deci folyadékot tudok beleplántálni, szerintem az egyáltalán nem kevés, állandóan iszik csak egyszerre keveset.A pelus pedig addig van rajta amíg egy súlyba nem kerül a gyerekkel.Nem nyűgös miatta, a bőre pedig bírja.
2012. jan. 5. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!