Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi "baleset" a "normális"...

Mennyi "baleset" a "normális" a szobatisztaságra szoktatáskor?

Figyelt kérdés

Ha a gyerek már bilibe produkál és napközben nincs rajta pelus, akkor hány baleset az ami még "belefér"? Ha mondjuk egy nap 2x bepisil, már visszateszitek rá a pelenkát? Úgy gondoljátok, éretlen még hozzá? Vagy ha már egyszer levettétek a pelust, akkor mindegy mennyi megy mellé, nem adjátok rá vissza?

Remélem érthető volt a kérdésem. :)


Köszönöm a válaszokat!


2012. jan. 6. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:

mennyi idős, mióta van leszokóban a pelenkáról ?

kérdezed-e rendszeresen tőle, hogy megyünk-e pisilni?

2012. jan. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Még az elején járunk. Eddig 2 nap volt pelenka nélkül. Délelőtt, délután nem volt gond, este viszont, az utolsó pisi mindkét nap bement.

Ja, 19 hónapos.

2012. jan. 6. 13:00
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Hát nagyon kicsi, hogy szobatiszta legyen. 3 éves korra kell nappalra szobatisztának lennie, 5 éves korra pedig éjjelre!
2012. jan. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én többször próbálkoztam, volt jobb, majd rosszabb időszak, egyszer csak annyira érett lett rá 2,5 évesen, hogy max. 3* volt fél év alatt "baleset".
2012. jan. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2 nap volt pelenka nélkül akkor nem sok az a két bepisilés
2012. jan. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de légyszi a kérdésre válaszoljatok! Nem a gyerek kora most a kérdés, hanem úgy általában. Ha 3 évesen kezdeném szoktatni, akkor is megkérdezném.
2012. jan. 6. 13:12
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó 2 válaszolónak a tényleg hasznos választ!
2012. jan. 6. 13:13
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is ennyi idősen kezdtem a fiamnál. 23 hónapos korára éjjelre sem kellett már pelus. Most 2 éves és 3 hónapos. Hetente 1szer biztos van baleset, napközben, mikor belefeledkezik a játékba. De eszem ágában sem lenne visszaadni a pelust, olyan jó, hogy lassan 1 éve nem vettem pelust (tavaly húsvétkor vettünk sokat, szeptemberben már egyáltalán nem kellett, így is volt még 1,5 csomag, amit eladtam).


Az elején volt olyan, hogy 2 hét után balesetmentesség után 1nap állandóan bepisilt. Aztán megint 2-3 hétig semmi. Aztán újból bepisilt egész nap, hiába vittem és kérdezgettem. De nem adtam vissza rá a pelust. Ha már egyszer levettem, akkor már nem akartam összezavarni, hogy visszaadom. Szerintem tart ki. Ha több baleset lenne, akkor javasolnám, hogy add vissza, de a napi 1 miatt biztos nem adnám vissza...

2012. jan. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!