Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok neki tejpép helyett...

Adhatok neki tejpép helyett is gyümölcsöt vagy főzeléket?

Figyelt kérdés
Babám 5 hónapos múlt, a hozzátáplálást már régen megkezdtük. Most náthás lett, és a tápot vagy a tejpépet egészbe köpi vissza egyből evés után. A déli ebédet (főzelék csirkehússal) azt nem. Szerintetek adhatok neki délután és délelőtt a tejberizs helyett gyümölcsöt vagy főzeléket teával?
2012. jan. 6. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem igen,mondom ezt laikusként.De nekünk pl. a védőnő tanácsa volt ez,h így csináljuk,igaz vashiányos babánál.
2012. jan. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
persze,nyugodtan,ennyi idősen az én kisfiam is főzeléket kapott uzsira!
2012. jan. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze. :)

Jobbulás Neki!

2012. jan. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, szerintem nyogodtan, esetleg keverj a gyümölcsbe tápszert, vagy tejpépet. Vagy a főzibe is rakhatsz tápszert.
2012. jan. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jajj, nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Adtam neki alma és banán keveréket teával! Este meg majd kap tápot, mert akkor nem kapja már ezt a köptetőt! Szerencsére megette, nem volt baj vele! Bár az étvágyával nincs baj! :D Szerencsére! :D
2012. jan. 6. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!