Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Délután nem akar kanállal...

Délután nem akar kanállal enni, csak cumisüvegböl. Mit tegyek hogy ez ne igy legyen és tudjak délután fözeléket vagy gyümölcsöt adni? A védönö szerint a tejpép nem jó, pedig megeszik, persze cumisüvegböl.

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Adjál neki délelőtt enni kanállal. Majd ha eljön a délutáni evés ideje, akkor majd el fogja fogadni délután is a kanalat.

Amúgy hány hónapos?

2010. febr. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi,5 hónapos a kislányom.De délelött nem szokott tízoraizni,mert akkor alszik.8kor kel,és délben ebédel.Akkor simán megy kanállal az evés.de délután lehet lassu neki a kanalazás.
2010. febr. 8. 15:13
 3/5 anonim ***** válasza:

1.vagyok.

Szerintem 5 hónaposan még elég, hogy egyszer egyen rendes ételt egy nap.

Az enyém 10 hónaposan evett napi 2-szer, bár ő 6 hónaposan kezdte a hozzátáplálást.

Szóval szerintem még ráértek a délutáni kanalazással, de ez csak az én véleményem, nem kell rám hallgatni.

2010. febr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi,akkor nem is eröltetem.És a tejpép szerinted?mikor adjam majd?A védönö szerint azt ne adjak .
2010. febr. 8. 15:34
 5/5 anonim ***** válasza:

1,2.vagyok. Az én babám nem evett még soha tejpépet. Várj még 1-2 hónapot azzal, hogy napi 2-szer egyen rendes ételt a babád (tápszeren/anyatejen kívül).

Itt a kérdések között rengeteg tejpépeset fogsz találni, ha rákeresel, itt sok anyuka/baba szereti.

Lehet a védőnőd azt nem szeretné, ha cumisüvegből adnád a tejpépet, mert az elvileg kanállal kellene enni.

2010. febr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!