Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejpép anyatejes 7 hós babának...

Tejpép anyatejes 7 hós babának? Nem lakik jól este, ezért adnám neki. Főzeléket, gyümölcsöt már 4 hó óta kóstolgat.

Figyelt kérdés
8,5 kg, éjszaka többször kel. Már fáj a mellem...
2010. szept. 10. 08:14
 1/9 anonim ***** válasza:

-Ha úgy érzed megoldaná a gondot próbáld ki!


én is adtam de utálta inkább megette a főzeléket mint a pépet.

2010. szept. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki nyugodtan!
2010. szept. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekünk bejött.
2010. szept. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is ezen vacillálok...

7 hónapos a fiam, egy hónapja éjjelente 2-3x felkel enni, pedig előtte átaludta az éjszakákat. Amikor említettem a védőnőnek, azt mondta eszembe se jusson... Ha van tejem, minek akarom én mű dolgokkal (tápszer) etetni? Kicsit szerintem túlzásba viszi az anyatej mániáját, és lehet, hogy önző vagyok, de már egyre nehezebben viselem az éjszakákat, állandóan fáradt vagyok, ezért gondolkodom erősen én is, hogy kipróbáljuk a tejpépet.

Nem tudom mit csináljak....

2010. szept. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó: attól, hogy adsz neki este tejpépet, még nem fog leszokni a ciciről, de legalább egy jót alszotok...
2010. szept. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát igen, ezért szeretnék adni neki, de a védőnőnk mindig elbizonytalanít az ilyesmikben. De szerintem most "felülbírálom" és kipróbáljuk.

Igazából csak egy kis megerősítésre vágytam, úgyhogy a kérdezőnek köszi a kérdést, utolsó, Neked pedig köszi a biztatást! :)

10:34-es

2010. szept. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fiam egy éves koráig volt anyatejes, de már fél éves korától kapott tejpépet.Előbb uzsonnára gyömölccsel,majd vacsorára kapta,kapja most is.
2010. szept. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

az enyém is ennyi idős, ő is 8 kg. már 3 hete adom neki a hipp jó éjszakát! tejpépet gyümölccsel este, lefekvés előtt, mert ő is félóránként ébredt, cicizett, míg volt mit és 10 perceket aludt. persze hajnalra már csak bömbölt, mert tejem már nem volt, nem volt ideje termelődni, de ő se lakott jól...

ennek ellenére a tejpép sem segített sokat. annyi, hogy most 2-3 óránként ébred. tízóraira eszik gyümölcs+tejpép, ebédre szopi, délután szopi, este tejpép+ szopival alszik el és mégis. főzelékek közül se krumpli, se répa, se kukoricakása, se sóska, se tök nem jött be, szinte csak gyümölcsöt eszik, viszont abból sokat.

szerintem próbáljátok meg, hátha segít. csak figyelj oda jól, mert majdnem mindegyikben van glutén, ha nem akarod még bevezetni, vizsgáld meg alaposan a címkét

2010. szept. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!
2010. szept. 13. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!