Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2. babátokkal mennyit híztatok...

2. babátokkal mennyit híztatok a terhesség alatt? Igaz hogy kevesebb kg jön fel, vagy ez csak tévhit?

Figyelt kérdés
2009. máj. 23. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én mindkét terhesség alatt 16 kgot.a másodiknál viszont vizesebb voltam,habár 11 év volt a két terhesség közt.G
2009. máj. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel 9, a 2. babával 10 kilót híztam. A 3.-nál 8-at, a picinél semmit. Szerintem ez így nem mindenkinél jön össze, ahogy írod. Alkati kérdés, hogy ki mennyit hízik és nagyon befolyásolja, hogy mit eszik és az is, hogy mennyit. Kivétel ez alól az, aki nagyon vizesedik várandósan.
2009. máj. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én pont azt hallottam, hogy a második babával nagyobb a pocak. Anyukám a 3.-kal hízott 25 kg, az első kettővel csak 10-et. De gondolom a kora miatt is hízott a 3.-kal többet.
2009. máj. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

wááá... én remélem, nem csak tévhit!!!

én vagy 25 kg-ot szedtem fel az első babámmal és most várom a másodikat (de még csak az elején vagyok).

jelentős túlsúllyal indulok sajnos, igyekszem minimálisat hízni. nagyon oda kell figyelnem, remélem, sikerül. az első babámnál is rettenetesen vizesedtem.

2009. máj. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én az elsó lányommal 28-at a másodikkal 12kg-ot szedtem fel de 28-at is leadtam 10hós korára tehát ugyanannyival indultam mindkét terhességemnél,pedig csak 2év 2hónap a különbség.Ja és a kicsinél még a vérnyomásom is tökéletes volt.
2009. máj. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én az első kislányomnál 20 kilót, a másodiknál 25 kilót szedtem fel. Lement a 20 kiló egy év alatt, aztán jött a kistesó, de most ezek a kilók valahogy nehezebben akarnak eltűnni...

Szerintem nem lehet általánosítani, ez egyéni és alkati kérdés.

2009. máj. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az elso babammal 20 kg jott fel ram es a masodikkal 1 deka sem fogytam vele eleg sokat igaz rengeteget hanytam.Ennek ellenere a babam 3600grammal jott a vilagra .
2009. máj. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!