Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Álmodtatok már a babátokkal...

Álmodtatok már a babátokkal terhesség alatt vagy akár előtte?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor láttátok az arcát?Tudtátok a nemét?Ha mindig kisfiúval álmodom,akkor fiam is lesz?Mennyire jön(jött) be nektek?
2009. ápr. 30. 09:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én álmodtam vele, láttam a kis arcát, nagyon szép baba volt, de mindíg fehér ruciban, és a nemét nem tudtam meg álmomban. :) De nagyon jó érzés volt. Kíváncsi leszek hogy valóban olyan lesz-e. Ha kisfiúval álmodsz, szerintem bejöhet, az anyai megérzés hihetetlen. Pl édesanyám megálmodta hogy terhes vagyok, és el is mesélte, akkor voltam 4 hetes és még nem mondtuk nekik. Csak mosolyogtam magamban, hogy félelmetes...:):)

Sok boldogságot kívánok!

17 hetes kismama

2009. ápr. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Képzeld a második terhességem alkalmával azt álmodtam, hogy ultrahangoztak és törökülésben ült a bébi velem szemben és rám vigyorgott. Egyértelműen láttam, hogy fiú és tiszta apja. Megszületett a fiam aki valóban az apukájára hasonlít. Harmadik gyermekemnél azt álmodtam, hogy szőke loknis kislányom van és megszületett a feketehajú kisfiam. Szerintem én mindkét esetben azt álmodtam amire vágytam valójában, ezért az egyiknél bejött a másiknál viszont nem.
2009. ápr. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszor álmodom róla!Még mindig emlékszem az arcára!Annyira gyönyörű,mikor felébredek folyton sírok a boldogságtól!!!
2009. ápr. 30. 09:28
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Terhesen kétszer álmodtam azt, hogy lányom van. Ennek nagyon örültem, mert az uh-n mindig eldugta magát. Biztos voltam benne, hogy lány lesz, de igazán csak a szülőszobán derült ki.

Egyszer azt is álmodtam, hogy szülök, olyan fáradtan ébredtem reggel, hogy alig bírtam bemenni dolgozni :) :)

2009. ápr. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én álmodtam hosszú barna hajú göndör kislányt is, aki már kisszoknyában illegette magát, aztán máskor pici fiú volt velem még aludtam...és igen, fiúcska van a pocakomban. :)

Szerintem a gondolatok nagyban befolyásolják az álmokat.

Én, ha sokat gondolok valamire, akkor gyakran álmodom vele.

2009. ápr. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mielött megtudtam hogy terhes vagyok,elötte 2 héttel azt álmodtam,hogy szülök,és lány. Állitólag ez fiút jelent. Onnantól hogy megtudtam mindig fiúval álmodtam,de nem szültem,már megvolt. Én sosem voltam az a babázgatós tipus,féltem is hogy majd mit kezdek vele...de az álmaimban annyira imádom,és olyan nagy hatással van rám. Fiam lesz egyébként,és alig várom hogy magamhoz ölelhessem! :)
2009. ápr. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én egyszer álmondtam vele, hogy kidugta a kis kezét a hasamon, láttam az ujjait is, és után pár nappal kezdett el úgy mocorogni, hogy kinyomta magát
2009. ápr. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok! 2-szer álmodtam a babámmal! Elsőben csak baba volt, de akkor már tudtam, hogy terhes vagyok. Nemrég álmodtam újra Vele és azt álmodtam uh-oznak és akkor mondják, hogy kislány. (Mindenki fiút szeretne a családban csak én kislányt.) Mikor felébredtem mondtam a férjemnek, hogy menjünk gyorsan orvoshoz kislány lesz. Azt mondta nem vagyok normális. Az orvos is azt mondta nem szokott jósolgatni,(22.hét) mivel sohasem úgy látszott, ráérünk még. Kedden voltunk 4d (24.hét) és az mondta az orvos, hogy nincs kuki kislány lesz. Hát a párom teljesen szomorú lett. Na erről ennyit. /én tudtam/

Mindenkinek sok egészséget a babához!

2009. ápr. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez olyan érdekes, én mikor a fiammal voltam terhes nagyon szerettem volna vele álmodni (hagy szokjam a gondolatot:)) de csak egyszer sikerült, amikor is nem láttam fiú e vagy lány, és nem olyan volt mint amilyen aztán élőben lett:)


Most a második babámat várom még csak 14 hetes vagyok, de szinte 2 naponta "találkozunk" álmomban és már úgy várom h megszülessen, pedig nagyon sok van még hátra.

Lányt szeretnék de nagyon és lány csecsemőt is álmodok:)Dehát ez még titok h mi lesz:)

2009. ápr. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én 34+3 hetes vagyok és több, mint 3 éve álmodok egy barna, göndör hajú kislánnyal. Sosem fiúval, vagy más hajszínnel. Van, amikor újszülött és van, amikor már totyogós korú. De mindig lány és mindig barna. Ezek után kíváncsi leszek, hogy tényleg kislányunk lesz-e (a doki azt mondja igen), és barna lesz,m int én, vagy tejfelszőke, mint a párom volt pici korában?

Sosem álmodok mással és 4 hetes koromtól "tudom", hogy kislányt várunk.

2009. ápr. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!