Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Több kérdésem is lenne a...

Több kérdésem is lenne a tápszerrel kapcsolatban!?

Figyelt kérdés
Születése óta Ha tápszert kap Bebásat!Olyan kérdésem lenne,hogy mi lenne akkor ha csak simát íratnék neki,mert már Milupa tejpépet is eszik és az nem Ha!Meg már a védőnő tanácsára 2 naponta háztartási kekszet áztatok bele a tápszerbe megelőzésképpen a lisztérzékenységre!Nagyon rosszul teszem ha már csak simát íratok neki?Végülis 6 hónapos korától már úgysem támogatják a tápszert!Amúgy meg a Ha receptre 2050 ft,a sima meg 850 ft!Köszönöm azoknak akik segítenek!
2012. jan. 7. 07:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hallottam még olyan sima tápszerről amiből a kettes csak 850 Ft. A simát föl sem írhatja az orvos féléves kor után receptre. Adhatsz neki simát, de nem biztos, hogy tényleg olcsóbb lesz. A tejérzékenység nem függ össze a kekszevéssel. Azt a liszt miatt kell enni. A tejérzékenység gyakran később jelentkezik.
2012. jan. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat,hogyha nem voltam egyértelmű csak sietnem kellett,mert a pici felébredt!Nem a 2-es kerül ennyibe hanem az egyes!Tudom,hogy a lisztérzékenység miatt van a keksz írtam is!
2012. jan. 7. 08:10
 3/7 anonim ***** válasza:
A tápszert a babák egy éves koráig írják fel, persze némelyiknél vannak eltérések. Mi a Humana baby fitet írattuk fel, mindkét gyerek a Humanát ette. Ezzel meg vagyok elégedve. Egy doboz 500 g és kb. receptre írva 500-600 ft volt tavaly.
2012. jan. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. jan. 7. 08:16
 5/7 anonim ***** válasza:
A humana baby fit speciális gyógytápszer bukós babáknak. Ezért írják fel 1 éves korig. A sima tápszert csak 6 honapig. Vagyis az AR és a HA tápszert írják fel 1 évig.
2012. jan. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Simán adhatsz sima tápszert.

Ez csak magyarországon nagy biznisz a HA tápszer. Külföldön élek itt csak annak ajánlják akinek a családban van alergiása. ha nincs a simát kell adni születéstöl. Otthon meg az orvosnak mindegy melyiket írja fel. Nálunk sok külömbség van a két tápszer ára között, de itt a biztosítás nem támogat tápszert.

2012. jan. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is HA tápszert eszünk,mert nekem volt régen asztmám, de ugy tudom, hogy 1éves koráig írják receptre, ahogy az egyik válaszoló is írta. Nem adnék neki simát 1éves koráig.
2012. jan. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!