Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen etetőszéket ajánlanátok...

Milyen etetőszéket ajánlanátok, ha több babát kellene kiszolgálnia az évek során?

Figyelt kérdés

Eléggé strapabirónak kellene lenni, de nem igazán tudom eldönteni melyik a legjobb. a babám most lesz 10-én 6 hónapos és még nem tud ülni, de már úton az öcsike, aki a pocimban most 18 hetes, szóval neki is kell még használnia és persze lesz mét több baba is... :)


Tudnátok segiteni, hogy melyik a legmegfelelőbb számomra? nem akadály, ha egy kicsit nagyobb, van hely bőven.


Előre is köszönöm a segitségeteket.



2012. jan. 7. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Peg Perego Prima Pappa. Használtan is vehetsz, nagyon bírja a strapát. A fiam egyedül be tudott mászni, kiszállni (persze kikapcsolás után)olyan másfél évesen kb., ez sem kottyan meg neki. A fellépője (lábtartója) most a 16 kilós súlyát is bírja, már csak játékból mászik rá.

Dönthető a háta, a 6 hósodnak már tökéletes lesz. Persze mást nem próbáltam :)

2012. jan. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk egy egyszerű Brevi van, a második gyereket szolgálja, azon kívül, hogy kicsit karcos a tálcája semmi baja, pedig eléggé igénybe van véve. Az első 2,5 évet használta a második most 1 éves ő már 7 hónapos kora óta gyűri, de simán kibírna még 1 gyereket!
2012. jan. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
graco
2012. jan. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk Ő van,nagyon strapabíró..Mi 2 éve használjuk,semmi baja.

[link]

A brendonban most nagy etetőszék akciók vannak,jó márkákból,nézd meg esetleg.

2012. jan. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!