Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Etetőszéket, de milyet?

Etetőszéket, de milyet?

Figyelt kérdés

Etetőszék vásárlás előtt állunk.

Olyat szeretnék ami dönthető, magassága állítható és a tálca levehető, hogy később az asztalhoz lehessen tolni benne a kicsit!


Ára...hát 25 körül (inkább alatta)


Nektek milyen vált be, milyet vettetek?


Segítsetek légyszi,mert annyi féle/fajta van a neten, de nem tudom, hogy minőségben ár/érték arányban melyik lenne a legjobb?


2012. jan. 3. 22:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

egyet biztosan mondhatok, Ilyet ne vegyél még véletlenül se

[link]

2012. jan. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mi PegPerego-t vettünk. Mindent tud, amit leírtál, még össze is lehet csukni, viszont annak ellenére, hogy a huzat levehető, elég nehéz tisztítani. Sok a kis rés rajta. Jó stabil, tehát akárhogy mozgolódik benne a gyerkőc nem borul fel. (Én ezt is néztem.) Viszont ez sajna 30 fölött volt.
2012. jan. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

első vagyok, ezek viszont jó áron vannak és mindent tudnak, amit a "nagyok". Ára is jó.


[link]

2012. jan. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nekünk az első egy Brevi Dolce Vita volt, imádtuk. + évig használtuk, csak sajnos kitört e kereke, amikor építkeztünk. Az mindezt tudta. Újonnan vettem, nagyon drága volt.

Most a második gyereknek is ugyanezt a minőséget és funkciókat akartam, és használtan, gyönyörű állapotban vettem egyet a Vaterán, ugyanez, csak Peg Perego Prima Pappa. Szuper.

Ami nekem fontos, azok a felsorolt funkciók, valamint a vastag masszív szerkezet, kerekek, könnyű összecsukhatóság, és a nagy tálca. Na és a könnyen tisztítható huzat, és a biztonsági öv.

2012. jan. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

ezeket is érdemes megnézni

[link]

2012. jan. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
A Brevit 3 évig használtuk, bocsi.
2012. jan. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Szia, én ilyet vettem használtan 14 ezerért, ennek is olyan 30 körül van az ára újonnan. Mindent tud amit írtál, sőt dupla tálcás, ami nekünk szintén hasznos. Nem borul fel, pedig erősen próbálkozik a lányom és még egy előnye van, a lába között van lecsúszás gátló, nem tudja letolni magát az ülésben. Én nagyon elégedett vagyok vele.

[link]

Esetleg te is keress egy jó állapotú használtat, nagy a kínálat.

2012. jan. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A Peg Peregot 10000-ért vettem a Vaterán és a másik az Omega lett volna, amire licitálok:)
2012. jan. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Az elsővel mélyen egyetértek, akkor lett jó, amikor a lányom már elmúlt kétéves, levettük a tálcát, gyakorlatilag csak magasabb szék, így föléri az asztalt. De a fiam (17 hós) még mindig kimászik belőle, feláll benne, egy másodpercre nem léphetek el mellőle, sőt, etetés közben is fognom kellett, amíg abban ült. Most L.Rossi van, az nagyon bevált, meg a Brevi is jó, ahogy néztem.
2012. jan. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekünk a 7 hónapos babánknak fa etetőszéket vettünk, nagyon szereti. Én egy hosszú sállal szoktam belekötni a derekánál, így nem is forog benne.
2012. jan. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!