Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött babátok rengeteget...

Újszülött babátok rengeteget mocorog álmában?

Figyelt kérdés
10 napos a kislányom és mikor alszik folyton jár keze-lába, rugdalózik, nyújtózik:) Másnak is ennyire örökmozgó a babája?
2009. máj. 24. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Óóóóóóóóóóóó,nekem már a hasamat is szét mozogta a terhesség alatt,és mikor megszületett utána se változott a helyzet,sőt.Ha szopik,ha fekszik állandóan jár keze lába.Mint ha sose fogyna ki az elem belőle :-)

de imádom,olyan édes.Már lassan 7hónapos.

2009. máj. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem is rúgta a pocit egyfolytában:) Mikor alszik, mikor szopizik, mikor fürdik, mikor öltöztetem, pelenkázom folyton rugdalózik:):)

Annyira édes:) Imádom:)

2009. máj. 24. 09:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Az én kislányom is örökmozgó, olyannyira, hogy nem is tudtunk együtt aludni, mert senki sem tudta kipihenni magát éjszaka, ezért az ágyikójában alszik 3 hete korától.
2009. máj. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam 7 hetes és amikor éjjel megyek szoptatni, általában az ágy túlsó végében van- keresztben:)
2009. máj. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!