Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bele tehetem ilyen gyerekülésb...

Bele tehetem ilyen gyerekülésbe a babámat?

Figyelt kérdés
9,5 hónapos a babám 9 kg körül van, biztosan tud ülni, állni. Kaptunk ajándékba egy régebbi típusú autósülést ami 9-36 kg van (ilyen fajta mint amit a neten találtam: [link] Nyugodtan használhatjuk?
2012. jan. 8. 13:35
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Az autó biztonsági övével lehet bekötni a babát.
2012. jan. 8. 13:36
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem működik a link. De amúgy én tuti nem használnék ilyet a 9 hónaposomnak. Akár milyen is legyen 9-36 os ülések nem nekik valók. A fiam 8 hós, de nem raknám bele ilyenbe. Független attól, hogy 9 kg tól való.
2012. jan. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Első most már jó a link. Tuti nem használnám.

Ez olyan 4 éves gyereknek való sztem.

2012. jan. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Elméletileg jó, hiszen 9-36-os, de nekem olyan, mintha hiányozna belőle a belső, párnás rész, de minimum egy belső biztonsági öv. Ez inkább 15-36-os ülés. Ülésmagasító+háttámla, ennyi. Az autó biztonsági övével meg pláne használd, szerintem, nem is lehet még jó neki, csak az olyan, aminek van saját öve. Olyan ülést, amit be lehet kötni az autóéval, csak a pajzsos üléseket ismerem.

Miért nem vesztek inkább egyet? Akár újan is, olyan jó kis ülések vannak már tök jó áron!

Ez szinte ugyanaz, és 15-36-os nak írják:

[link]

Szóval, én nem használnám.

2012. jan. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Valahogy így kellene kinéznie egy 9-36-os ülésnek:

[link]

2012. jan. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nincsen saját biztonsági öve?Nekem úgy tűnik,mint ha ez egy 15-36 kg-os ülés lenne.
2012. jan. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ez 15-36-os ülés. Ne használd ilyen picinek.
2012. jan. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ahol a gyereket az autó biztonsági övével kell bekötni, az 15-36-os ülés, mint a képen lévő is. Kivéve a védőpajzzsal rendelkező üléseket, ahogy már írták előttem is. Szóval ne használd ezt az ülést, mert 3 éves kortól való, igen veszélyes (megvágja a nyakát, nem fogja meg rendesen a gyereket stb.), ráadásul még meg is büntethetnek érte.
2012. jan. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem! Ez inkább 3-4 évestől való. Amit valaki korábban linkelt, amiben belül van a hám, az való még ilyen kicsinek.Hiába tud már ülni, állni, nem tartja meg csak simán a biztonsági öv.
2012. jan. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem irom le mégegyszer amit a többiek már leirtak,de igazuk van.
2012. jan. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!